FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst      
  Er kunnen geen wijzigingen meer doorgegeven worden
  Jury  Mevrouw Koenders    
  Versie: Even Proeven versie A (bij 2e proef versie B)  
  datum: zaterdag 2 september  
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 1 september  
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:30 F10 A Jip Fraters Uniek
2 13:37 F6 A Maaike Hop Anika
3 13:44 F12  A Alysha Muit Daisy
4 13:51 F10 B Jip Fraters Uniek
5 13:58 F3 A Julia v Keulen Christella
6 14:05 F12  B Alysha Muit Daisy
7 14:12 F6 A Lotte Hop Anika
8 14:19 F3 B Julia v Keulen Christella
9 14:26 F4 A Indy Mohan Eurnie
10 14:33 F6 A Anna v/d Sluijs Darco
11 14:40 F13 A Lois te Lintelo Buzz
12 14:47 F4 B Indy Mohan Eurnie
13 14:54 F6 B Anna v/d Sluijs Darco
14 15:01 F13 B Lois te Lintelo Buzz
  15:08        
  15:15        
15 15:22 F6 A Mirre Mohan Harley
16 15:29 F16 A Sterre Verkerk Babs
17 15:36 F12  A Filique Sluis Els
18 15:43 F6 B Mirre Mohan Harley
19 15:50 F12  A Pascalle Verkerk Babs
20 15:57 F12  B Filique Sluis Els
21 16:04 F6 A Josefien Veenstra Amanda
22 16:11 F4 A Indra Oosterveld Dorus
23 16:18 F16 A Emma Halbesma Tommy
24 16:25 F6 B Josefien Veenstra Amanda
25 16:32 F4 B Indra Oosterveld Dorus
26 16:39 F16 B Emma Halbesma Tommy
27 16:46 F10 A Ella v. Uum Pandora
28 16:53 F7 A Hanneke Amse Aba
  17:00        
           
  17:30 prijsuitreiking    
           
  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst      
           
  Jury  Mevrouw Schreuder    
  Versie: Oneven proeven versie A (bij 2e proef versie B)
  datum: Zondag 3 september  
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 1 september  
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 14:00 F3 A Sharane Bennink Dorus
2 14:07 F3 A Jana v/d Bor Eurnie
3 14:14 F5 A Julia van der loo  Tucker
4 14:21 F3 B Sharane Bennink Dorus
5 14:28 F3 B Jana v/d Bor Eurnie
6 14:35 F5 B Julia van der loo  Tucker
7 14:42 F1 A Sophie Roos Dorus
8 14:52 F1 A Amber v. Beek Eurnie
9 15:02 F3 A Demi Zwiers Tucker
10 15:09 F3 A Lexy Klaasen Dorus
11 15:16 F1 A Lotte v/d Wiel Eurnie
12 15:26 F3 B Demi Zwiers Tucker
13 15:33 F3 B Lexy Klaasen Dorus
14 15:40 F3 A Roos van Beek  Eurnie
15 15:47 F9 A Tessa Koppies Daisy
16 15:54 F1 A Fabienne v/d Veen Dorus 
17 16:04 F3 B Roos van Beek  Eurnie
18 16:11 F9 B Tessa Koppies Daisy
  16:18        
  16:25        
19 16:32 F7 A Sherena Pols Daisy
20 16:39 F5 A Suze Kuiphof Luuk
21 16:46 F7 A Ilse Rood Jip
22 16:53 F7 B Sherena Pols Daisy
23 17:00 F5 B Suze Kuiphof Luuk
24 17:07 F7 B Ilse Rood Jip
25 17:14 F5 A Sabine Boonen Christella
26 17:21 F7 A Marise Lubbers Luuk
27 17:28 F12 A Natascha Slim Burlador
28 17:35 F5 B Sabine Boonen Christella
29 17:42 F7 B Marise Lubbers Luuk
30 17:49 F12 B Natascha Slim Burlador
 31 17:56 F11 A Heleen v. Norden Harley
  18:03        
  18:30  prijsuitreiking    
(Let op! op de zo. een paar wijzigingen) Def. startlijst 2 en 3 september FNRS Dressuur wedstrijd
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.