Voorlopige Startlijst dressuur 8 en 9 april

  FNRS Dressuurwedstrijd    
  Voorlopige startlijst      
           
  Jury  Mevrouw Trap      
  Versie: Versie A (2de proef versie B)    
  Datum: zaterdag 8 april 2017      
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:30 F4 a Romy van de Brink Eurnie
2 13:37 F6 a Anna van der Sluijs Christella 
3 13:45 F4 a Gwendolin Kamper Dorus
4 13:52 F4 b Romy van de Brink Eurnie
5 14:00 F6 b Anna van der Sluijs Christella 
6 14:07 F4 b Gwendolin Kamper Dorus
7 14:15 F4 a Zoe v. Wijk Eurnie
8 14:22 F 4 a Tirza Bosveld Christella 
9 14:30 F 1 a Yolanthe v. Zetten Dorus
10 14:40 F4 b Zoe v. Wijk Eurnie
11 14:47 F 4 b Tirza Bosveld Christella 
12 14:55 F12 a Lois te Lintelo Buzz
13 15:02 F 10 a Annemarie Boonen Rox
14 15:10 F1 A Julia van Keulen Christella
15 15:20 F12 b Lois te Lintelo Buzz
16 15:27 F 10 b Annemarie Boonen Rox
17 15:35 F 10 a Joanne Snoek Aba
18 15:42 F 16 a Emma Halbesma Tommy
19 15:50 F 8 a Inge Herzog Jip 
20 15:57 F 10 b Joanne Snoek Aba
21 16:05 F 16 b Emma Halbesma Tommy
22 16:12 F 8 b Inge Herzog Jip 
23 16:20 F 12 a Pascalle Verkerk Babs
24 16:27 F 7 a Eva Hoelscher Darco
  16:35        
           
  17:00     Prijsuitreiking  

 

 

  FNRS Dressuurwedstrijd    
  Voorlopige startlijst      
           
  Jury:  Anja Spring in ’t Veld      
  Versie: Versie A (2de proef versie B)    
  datum: zondag 9 april 2017      
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 12:00 F1 A Sharane Bennink Dorus
2 12:10 F 3 A Sabine Boonen Eurnie
3 12:17 F 9 A Jip Fraters Uniek
4 12:25 F3 A Indra Oosterveld Dorus
5 12:32 F 3 B Sabine Boonen Eurnie
6 12:40 F 9 B Jip Fraters Uniek
7 12:47 F1 A Lexy Klaassen Dorus
8 12:57 F 1 A Franchesca Visser eurnie 
9 13:07 F 11 A Cynthia Sweere Abby
10 13:25 F1 B Lexy Klaassen Dorus
11 13:35 F 5 A Ilse Rood Christella
12 13:42 F 11 A Priscilla van Diejen Safiro
13 13:50 F 11 A Yfke Siccama Melrose
14 13:57 F 5 B Ilse Rood Christella
15 14:05 F 11 B Priscilla van Diejen Safiro
16 14:12 F 11 B Yfke Siccama Melrose
17 14:20 F 1 A Liv Schuil Christella
18 14:30 F 10 A Ella v. Uum Pandora
19 14:37 F 15 A Sterre Verkerk Babs
  14:45 pauze  20 min      
20 15:05 F 11 A Isabella Bouthoorn Toef
21 15:12 F 1 A Rohan Kiezebrink Eurnie
22 15:22 F 3 A Indy Mohan Dorus
23 15:30 F 5 A Cères v. Santen Luuk
24 15:37 F 1 A Roos van Beek Eurnie
25 15:47 F 3 B Indy Mohan Dorus
26 15:55 F 7 A Marise Lubbers Villa
27 16:02 F 2 A Jana van de Bor Eurnie
28 16:10 F 5 A Mirre Mohan Like
29 16:17 F2 A Lieke Moes Lord
30 16:27 F 7 A Meis Hagenbeek Jip
31 16:35 F 5 B Mirre Mohan Like
32 16:42 F2 B Lieke Moes Lord
33 16:52 F 7 B Meis Hagenbeek Jip
34 17:00 F 14 A Priscilla de Bakker Vidar 
35 17:07 F 11 A Natascha Slim Burlador
36 17:15 F 6 A Tess Wilmont Daisy
37 17:22 F 14 B Priscilla de Bakker Vidar 
38 17:30 F 11 B Natascha Slim Burlador
39 17:37 F 6 B Tess Wilmont Daisy
  17:45        
           
  18:15u.      Prijsuitreiking  

 

error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.