Definitieve Startlijst 1 en 2 september FNRS dressuurwedstrijd

  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst     versie 29-8
  Grote wijzigingen zijn niet meer mogelijk!  
  Jury  mevrouw Lukassen    
  Versie: A (2e proef Versie B)    
  datum: zaterdag 1-9-2018    
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren vóór donderdag 30 augustus
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:00 F 2 A Anaï Rademaker Christella
2 13:07 F 8 A Anna vd Sluijs Darco
3 13:14 F 16 A Lois te Lintelo Buzz
4 13:21 F 2 B Anaï Rademaker Christella
5 13:31 F 8 B Anna vd Sluijs Darco
6 13:38 F 16 B Lois te Lintelo Buzz
7 13:45 F 2 A Chloë Rademaker Christella
8 13:55 F 6 A Lynn Hearn Luuk
9 14:02 F 4 A Meilin Terpstra Tucker 
10 14:09 F 2 B Chloë Rademaker Christella
11 14:19 F 6 B Lynn Hearn Luuk
  14:26 pauze 15 min      
  14:33        
12 14:40 F 10 A Jade Hamstra Puruga
13 14:47 F 8 A Sabine Boonen Mac T 
14 14:54 F 4 A Joanne Snoek Daisy
15 15:01 F 10 A Anneke Kooijman Puruga
16 15:08 F 8 B Sabine Boonen Mac T 
17 15:15 F 4 B Joanne Snoek Daisy
18 15:22 F 10 B Anneke Kooijman Puruga
19 15:29 F 12 A Annemarie Boonen ep
20 15:36 F 12 A Ella v. Uum Pandora
21 15:43 F 6 A Jana vd Bor Puruga
22 15:50 F 12 B Annemarie Boonen ep
23 15:57 F 4 A Isabella Gerards Pim
24 16:04 F 6 B Jana vd Bor Puruga
25 16:11        
26 16:18 F 4 B Isabella Gerards Pim
27 16:25 F 10 A Isabella Bouthoorn Ep
28 16:32        
  16:39        
           
  17:00u     Prijsuitreiking  
  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst     versie 29-8
  Grote wijzigingen zijn niet meer mogelijk!  
  Jury  mevrouw Trap    
  Versie: A (2e proef Versie B)    
  datum: zondag 2-9-2018    
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor donderdag 30 augustus
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:00 F 7 A Indy Mohan Luuk
2 13:07 F 15 A Priscilla de Bakker Vidar
3 13:14 F 7 A Josefien Veenstra Buzz
4 13:21 F 7 B Indy Mohan Luuk
5 13:28 F 15 B Priscilla de Bakker Vidar
6 13:35 F 7 B Josefien Veenstra Buzz
7 13:42 F 5 A Chantal Bouw Darco
8 13:49 F 7 A Anouk Bijl Els
9 13:56 F 3 A Danielle Terpstra Ep
10 14:03 F 5 B Chantal Bouw Darco
11 14:10 F 7 B Anouk Bijl Els
12 14:17 F 3 B Danielle Terpstra Ep
13 14:24 F7 A Julia van de Loo Jip
14 14:31 F 6 A Mirre Mohan Harley 
15 14:38 F 9 A Núria Colenbrander Like
16 14:45 F7 B Julia van de Loo Jip
17 14:52 F 6 B Mirre Mohan Harley 
18 14:59 F 5 A Chantal de Rijk Like
19 15:06 F 7 A Lexy Klaassen Jip
20 15:13 F 5 A Vera van de Kamp Pandora
21 15:20 F 5 B Chantal de Rijk Like
22 15:27 F 7 B Lexy Klaassen Jip
23 15:34 F 5 B Vera van de Kamp Pandora
24 15:41 F 9 A Emma Halbesma Urbanus
  15:48 pauze 15 min.    
  15:55        
25 16:02 F 9 B Emma Halbesma Urbanus
26 16:09 F 1 A Annamarie Veenstra Daisy 
27 16:19 F 7 A Lisa van Steeg Aba
28 16:26 F 7 A Elena Daenen Christella
29 16:33 F 1 B Annamarie Veenstra Daisy 
30 16:43 F 7 B Lisa van Steeg Aba
31 16:50 F 7 B Elena Daenen Christella
32 16:57 F 11 A Heleen v. Norden Daisy 
33 17:04 F 9 A Sherena Pols Aba
34 17:11 F 1 A Lejla Terpstra Eurnie
35 17:21 F 4/5 A Isabella Gerards Pim
36 17:28 F 9 B Sherena Pols Aba
37 17:35 F 3 A Sanna Flanderijn Eurnie
38 17:42 F 4/5 B Isabella Gerards Pim
  17:49        
  18:15     Prijsuitreiking  
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.