Definitieve startlijst          
(Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)      
Jury  Mevrouw van der Putten      
Versie: B (bij tweede proef ook versie A)      
datum: zaterdag 10 juni 2017        
VERPLICHT! Paspoort inleveren voor  vrijdag 9 juni      
1 uur voor de eerste start kan er al startgeld betaald worden.      
Starttijd Proef Versie Naam Paard Paspoort Theorie
12:45 F 7 B Eva Hoelscher Darco   nee
12:52 F 3 B Indy Mohan Eurnie   nee
12:59 F 3 B Vera van de Kamp Tucker ja nee
13:06 F 5 B Zoë van Wijk Darco ja nee
13:13 F 3 A Indy Mohan Eurnie   nee
13:20 F 3 A Vera van de Kamp Tucker ja nee
13:27 F 5 A Zoë van Wijk Darco ja nee
13:34 F 3 B Sarah Slurink Eurnie   nee
13:41 F 7 B Lisa Celie Tucker ja nee
13:48 F 12 B Pascalle Verkerk Babs   nee
13:55 F 3 A Sarah Slurink Eurnie   nee
14:02 F 7 A Lisa Celie Tucker ja nee
14:09 F 12 A Pascalle Verkerk Babs   nee
14:16 F 4 B Sabine Boonen Eurnie ja ja
14:23 F 11 B Heleen v. Norden Daisy ja nee
14:30 F 11 B Priscilla v. Diejen Safiro   nee
14:37 F 4 A Sabine Boonen Eurnie ja ja
14:44            
14:51 pauze           
14:58            
15:05 F 9 B Laura Termaat Like   nee
15:12 F 6 B Merel vd Kamp Luuk   ja
15:19 F 5  B Josefien Veenstra Jip  ja nee
15:26 F 9 A Laura Termaat Like   nee
15:33 F 5  B Amber Laskewitz Luuk   nee
15:40 F 5  A Josefien Veenstra Jip  ja nee
15:47 F 5  B Cères v. Santen Pim   nee
15:54 F 9 B Jip Fraters Uniek ja nee
16:01 F 6 B Jorinde Valstar Jip   ja
16:08 F 5  A Cères v. Santen Pim   nee
16:15 F 9 A Jip Fraters Uniek ja nee
16:22 F 6 A Jorinde Valstar Jip   ja
16:29 F 2 B Julia v. Keulen Christella ja ja
16:39 F 2 B Joanne Snoek Aba ja ja
16:49 F 5 B Romy van de Brink Jip ja nee
16:56 F 5 B Elena Daenen Lady Jane   nee
17:03 F 2 A Joanne Snoek Aba ja ja
17:13 F 5 A Romy van de Brink Jip ja nee
17:20 F 5 A Elena Daenen Lady Jane   nee
17:27 F 11 B Isabella Bouthoorn Mack ja nee
17:34 F 3 B Indra Oosterveld Dorus   nee
17:41            
18:00     Prijsuitreiking      
  Jury  Mevrouw Webster        
  Versie: B (bij tweede proef ook versie A)      
  datum: zondag 11 juni 2017        
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor  vrijdag 9 juni      
  1 uur voor de eerste start kan er al startgeld betaald worden.    
  starttijd Proef Versie Naam Paard paspoortnr. theorie
1 11:00 F 10 B Marscha de Jong Ferry  ja nee
2 11:07 F 6 B Michelle Mondfrans Buzz   nee
3 11:14 F 11 B Yfke Siccama Melrose   nee
4 11:21 F 10 A Marscha de Jong  Ferry  ja nee
5 11:28 F 6 A Michelle Mondfrans Buzz   nee
6 11:35 F 11 A Yfke Siccama Melrose   nee
7 11:42 F 8 B Manon de Graaf Ferry  ja nee
8 11:49 F 12 B Lois te Lintelo Buzz   nee
9 11:56 F 8 B Lisa Gersen Amie   nee
10 12:03 F 8 A Manon de Graaf Ferry  ja nee
11 12:10 F 12 A Lois te Lintelo Buzz   nee
  12:17 pauze          
  12:24            
12 12:31 F 10 B Annemarie Boonen Rox   ja
13 12:38 F 8 B Jade Hamstra Pandora ja Ja
14 12:45 F 6 B Ilse Rood Luuk  ja nee
15 12:52 F 10 A Annemarie Boonen Rox ja ja
16 12:59 F 10 B Ella v. Uum Pandora   Ja
17 13:06 F 6 A Ilse Rood Luuk  ja nee
18 13:13 F 4 B Tirza Bosveld Christella   nee
19 13:20 F 12 B Filique Sluis Hannes ja nee
20 13:27 F 5 B Esther v. Bekkum Luuk    nee
21 13:34 F 4 A Tirza Bosveld  Christella   nee
22 13:41 F 6 B Maaike Hop Anika   nee
23 13:48 F 5 A Esther v. Bekkum Luuk    nee
24 13:55 F 2 B Liv Schuil Christella   ja
25 14:05 F 6 B Wendela Sants Jip ja ja
26 14:12 F 16 B Sterre Verkerk Babs ja nee
27 14:19 F 2 B Roos v. Beek Christella   ja
28 14:29 F 6 B Lotte Hop Anika   nee
29 14:36 F 16 A Sterre Verkerk Babs ja nee
30 14:43 F 2 A Roos v. Beek Christella   ja
31 14:53 F 4 B Suse Kuiphof Eurnie   ja
  15:00 pauze Prijsuitreiking: F 10, F 8, F16, F 11, F 16, F 5        
  15:07            
32 15:14 F 4 A Suse Kuiphof Eurnie   ja
33 15:21 F2 B Yolanthe v. Zetten Dorus   ja
34 15:31 F 12 B Alysha Muit Daisy    nee
35 15:38 F 2 B Rohan Kiezebrink Eurnie   ja
36 13:48 F 2 B Lexy Klaassen Dorus   ja
37 15:58 F 12 A Alysha Muit Daisy    nee
38 16:05 F 2 A Rohan Kiezebrink Eurnie   ja
39 16:15 F 2 B Sharane Bennink Dorus   ja
40 16:25 F 6 B Sherena Pols Daisy    ja
41 16:32 F 4 B Gwendolin Kamper Eurnie ja nee
42 16:39 F 2 A Sharane Bennink Dorus   ja
43 16:49 F 6 A Sherena Pols Daisy    ja
44 16:56 F 4 A Gwendolin Kamper Eurnie ja nee
  17:03 pauze          
45 17:10 F 7 B Hanneke Amse Daisy ja nee
46 17:17 F 4 B Carla v. Bekkum Winaldo   nee
47 17:24 F 12 B Natascha Slim Burlador ja nee
48 17:31 F 7 A Hanneke Amse Daisy   nee
49 17:38 F 4 A Carla v. Bekkum Winaldo   nee
50 17:45 F 12 A Natascha Slim Burlador ja nee
51 17:52 F 5 B Magdalena Summer   nee
  17:59            
  18:15     Prijsuitreiking F4, F2, F 6, F 12 + 18+      
Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 10 en 11 juni
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.