FNRS Dressuurwedstrijd    
  Definitieve startlijst     versie 4-4  
  Jury  Dhr. Van Campenhout    
  Versie:        
  datum: zaterdag 7-4-2018      
  Let op! Iedereen start 1 proef!       
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 4 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 14:00 F 9 A Annemarijn van Meulen Ferry  
2 14:07 F 4 A Roos v. Beek Eurnie ja
3 14:14 F 2 A Davita Borger Christella ja
4 14:24 F 6 A Nanouk Bijl Buzz ja
5 14:31 F 2 A Amber van de Beek Eurnie nee
6 14:41 F 6 A Sharane Bennink Christella ja
7 14:48 F 6 A Cères v. Santen Pim nee
8 14:55 F 2 A Fabienne van de Veen Eurnie ja
9 15:05 F 5 A Lynn Hearn Luuk nee
10 15:12 F 4 A Jana vd Bor Pim nee
11 15:19 F 4 A Julia van Keulen Eurnie ja
12 15:26 F 6 A Amber Laskewitz Babs ja
13 15:33 F3 A Joanne Snoek Daisy nee
14 15:40 F 2 A Franchescha Visser Eurnie ja
15 15:50 F 6 A Zoë v. Wijk Darco ja
  15:57 pauze 15 min      
             
16 16:15 F 6 A Anna vd Sluijs Darco nee
17 16:22 F 6 A Elena Daenen Lady Jane ja
18 16:29 F 6 A Lisa v. Steeg Storm ja
19 16:36 F 16 A Sterre Verkerk Burlador nee
20 16:43 F 12 A Yfke Siccama The O.C. nee
21 16:50 F 5 A Floor Barendregt Beau nee
22 16:57 F 3 A Meilin Terpstra Tucker nee
23 17:04 F 8 A Sherena Pols Toef nee
  17:11          
  17:30 prijsuitreiking      
  Jury  Mw. Zwaan      
  Versie: A        
  datum: zondag 8-4-2018      
  Let op! Iedereen start 1 proef!       
  Definitieve startlijst        
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 4 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 14:30 F 9 A Jade Hamstra Babs nee
2 14:37 F 9 A Manon de Graaf Ferry nee
3 14:44 F 7 A Sabine Boonen Mac T nee
4 14:51 F 7 A Esmee Bos Babs nee
5 14:58 F 11 A Tessa Koppies Ferry nee
6 15:05 F 5 A Indy Mohan Luuk nee
7 15:12 F 12 A Pascalle Verkerk  Burlador nee
8 15:19 F 9 A Inge Herzog Jip nee
9 15:26 F 5 A Lexy Klaassen Luuk nee
10 15:33 pauze 15 min      
             
11 15:45 F 5 A Julia van de Loo Luuk nee
12 15:52 F 5 A Heleen Bouthoorn Aba nee
13 15:59 F 13 A Filique Sluis Daisy nee
14 16:06 F 1 A Isabella Gerards Pim nee
15 16:13 F 11 A Jip Fraters Uniek nee
16 16:20 F 15 A Lois te Lintelo Buzz nee
17 16:27 F 9 A Laura Termaat Like nee
18 16:34 F 6 A Sanne Gersen Safiro nee
  16:41          
  17:00 prijsuitreiking       
Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 7 en 8 april
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.