FNRS Dressuurwedstrijd        
  Definitieve startlijst        
  (Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)    
  Jury  Mevrouw Trap        
  Versie: Versie A (2de proef versie B)        
  Datum: zaterdag 8 april 2017        
             
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april      
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 13:00 F13 A Yelisa Kol Zeus nee
2 13:07 F4 A Romy van de Brink Eurnie ja
3 13:15 F6 A Anna van der Sluijs Christella  nee
4 13:22 F13 B Yelisa Kol Zeus nee
5 13:30 F4 B Romy van de Brink Eurnie ja
6 13:37 F6 B Anna van der Sluijs Christella  nee
7 13:45 F4 A Gwendolin Kamper Dorus ja
8 13:52 F4 A Zoe v. Wijk Eurnie ja
9 14:00 F 4 A Tirza Bosveld Christella  ja 
10 14:07 F4 B Gwendolin Kamper Dorus ja
11 14:15 F4 B Zoe v. Wijk Eurnie ja
12 14:22 F 4 B Tirza Bosveld Christella  ja 
13 14:30 F 1 A Yolanthe v. Zetten Dorus nee
14 14:40 F 10 A Annemarie Boonen Rox ja
15 14:47 F1 A Julia van Keulen Christella nee
16 14:57 F12 A Lois te Lintelo Buzz nee
17 15:05 F 10 B Annemarie Boonen Rox ja
18 15:12 F1  B Julia van Keulen Christella nee
19 15:22 F12 B Lois te Lintelo Buzz nee
  15:30 pauze 15 min        
  15:37          
20 15:45 F 1 A Joanne Snoek Aba nee
21 15:52 F 16 A Emma Halbesma Tommy nee
22 16:00 F 8 A Inge Herzog Jip  ja
23 16:07 F 1 B Joanne Snoek Aba nee
24 16:15 F 16 B Emma Halbesma Tommy nee
25 16:22 F 8 B Inge Herzog Jip  ja
26 16:30 F2 A Lieke Moes Lord ja
27 16:40 F 12 A Pascalle Verkerk Babs nee
28 16:47 F 7 A Eva Hoelscher Darco nee
29 16:55 F2 B Lieke Moes Lord ja
  17:02          
             
  17:30     Prijsuitreiking    
  FNRS Dressuurwedstrijd      
  Definitieve startlijst        
  (Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)    
  Jury:  Mevrouw Spring in ’t Veld      
  Versie: Versie A (2de proef versie B)      
  datum: zondag 9 april 2017        
             
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april      
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 12:00 F1 A Sharane Bennink Dorus nee
2 12:10 F 3 A Sabine Boonen Eurnie nee
3 12:17 F 9 A Jip Fraters Uniek nee
4 12:25 F3 A Indra Oosterveld Dorus nee
5 12:32 F 3 B Sabine Boonen Eurnie nee
6 12:40 F 9 B Jip Fraters Uniek nee
7 12:47 F1 A Lexy Klaassen Dorus nee
8 12:57 F1 A Franchesca Visser eurnie  nee
9 13:07 F1 A Rohan Kiezebrink Christella nee
10 13:17 F1 B Lexy Klaassen Dorus nee
11 13:27 F 11 A Priscilla van Diejen Safiro nee
12 13:35 F 5 A Ilse Rood Christella nee
13 13:42 F 11 A Yfke Siccama Melrose nee
14 13:50 F 11 B Priscilla van Diejen Safiro nee
15 13:57 F 5 B Ilse Rood Christella nee
16 14:05 F 11 B Yfke Siccama Melrose nee
17 14:12 F 10 A Ella v. Uum Pandora nee
18 14:20 F 1 A Liv Schuil Christella nee
  14:30 pauze  20 min        
19 14:50 F 7 A Marise Lubbers Villa nee
20 14:57 F 1 B Rohan Kiezebrink Eurnie nee
21 15:07 F 3 A Indy Mohan Dorus nee
22 15:15 F 7 B Marise Lubbers Villa nee
23 15:22 F 1 A Roos van Beek Eurnie nee
24 15:32 F 3 B Indy Mohan Dorus nee
25 15:39 F 11 A Isabella Bouthoorn Toef nee
26 15:47 F 2 A Jana van de Bor Eurnie ja
27 15:57 F 5 A Mirre Mohan Like nee
28 16:04 F 5 A Cères v. Santen Luuk nee
29 16:12 F 7 A Meis Hagenbeek Jip nee
30 16:19 F 5 B Mirre Mohan Like nee
31 16:27 F 15 A Sterre Verkerk Babs nee
32 16:34 F 7 B Meis Hagenbeek Jip nee
33 16:42 F 14 A Priscilla de Bakker Vidar  nee
34 16:49 F 11 A Natascha Slim Burlador nee
35 16:57 F 6 A Tess Wilmont Daisy ja
36 17:04 F 14 B Priscilla de Bakker Vidar  nee
37 17:12 F 11 B Natascha Slim Burlador nee
38 17:19 F 6 B Tess Wilmont Daisy ja
  17:27          
             
  17:45     Prijsuitreiking    
Definitieve startlijst FNRS Dressuurwedstrijd 8 en 9 april
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.