Voorlopige startlijst Wintercompetitie 10 maart

WINTERCOMPETITIE 2018-2019
Let op! Er is geen finale dag, 
De prijsuitreiking is op zondag 10 maart na de laatste proef
Jury: Mevr. Doornenbal
versie A (hoofdproef) Voorlopige startlijst versie 1-3 .
(Def. Versie komt woe. 6 mrt.)  
Datum: 10 maart 2019
starttijdProefversieNaamPaardTheorie
113:30F6AChloë RademakerJipja
213:37F6AAnaï RademakerBabsja
313:44F3ADemi ZwiersLikenee
413:51F6BChloë RademakerJipja
513:58F6BAnaï RademakerBabsja
614:05F3BDemi ZwiersLikenee
714:12F10AAnna van de SluijsJipnee
814:19F4AAnnamarie VeenstraBabsja
914:26F4AJaylinn TomassenEurnieja
1014:33F10BAnna van de SluijsJipnee
1114:40F4BAnnamarie VeenstraBabsja
1214:47F4BJaylinn TomassenEurnieja
1314:54F8ALexy KlaassenJipnee
1415:01F4AMeilin TerpstraVIPja
1515:08F4ALejla TerpstraDarcoja
1615:15F8BLexy KlaassenJipnee
1715:22F4BMeilin TerpstraVIPja
1815:29F4BLejla TerpstraDarcoja
15:36
15:43
1915:50F8ALynn HearnLuukja
2015:57F6ADanielle TerpstraAnastacia
2116:04F3ARuby v. DooijeweerdElsnee
2216:11F8BLynn HearnLuukja
2316:18F6BDanielle TerpstraAnastacia
2416:25F3BRuby v. DooijeweerdElsnee
2516:32F7ACarla v. BekkumWinaldonee
2616:39F7AHedi FoppenDaisynee
16:46
2716:53F7BCarla v. BekkumWinaldonee
2817:00F7BHedi FoppenDaisynee
17:07
Er is een prijsuitreiking, ongeveer half uur na de laatste proef
Dit betreft de einduitslag van de Wintercompetitie. Ruiters die 3 of meer wedstrijden
maken kans op een prijs. 

Tussenklassement Wintercompetitie 2018-2019

                     
  Overzicht uitslagen wintercompetitie 2018-2019  
  Prijsuitreiking op zondagmiddag 10 maart na de laatste start!          
                     
  Bij minimaal 3 gereden wedstrijden maak je kans op een mooie prijs.        
  De 3 hoogste punten worden gerekend. Andere punten worden weggestreept.   Totaal  
  F1 t/m F4               3 hoogste  
  Stand Naam 26-nov 10-dec 13-jan 3-feb 10-mrt Totaal punten  
  1 Annemarie Veenstra 230 218   214   662    
  2 Anaï Rademaker 217 219 221     657    
  3 Chloë Rademaker 229 216 211     656    
  4 Ruby v. Dooijeweerd     221 230   451    
  5 Lejla Terpstra       224   224    
  6 Lotte v. d. Wiel 221         221    
  7 Jaylinn Tomassen       219   219    
  8             0    
  9             0    
  10             0    
                  Totaal  
  F5 t/m F20             3 hoogste  
  Stand Naam 25-nov 11-dec 13-jan 3-feb 10-mrt Totaal punten  
  1 Danielle Terpstra 229 223 215 221   888 673  
  2 Lois te Lintelo 216 207 211 223   857 650  
  3 Esmee Bos 215 213 216 218   862 649  
    Elena Daenen 217 211 213 219   860 649  
  5 Lynn Hearn 219 216 210 210   855 645  
  6 Anna v.d. Sluijs 213 213   208   634    
  7 Carla v. Bekkum 220   215     435    
  8 Sabine Boonen 213 206       419    
  9 Cères v. Santen 208 210       418    
  10 Lexy Klaassen 213 ng   205   418    
  11 Tessa Koppies 211 206       417    
  12 Annemarie Boonen 206 205       411    
  13 Marscha de Jong 202 205       407    
  14 Isabella Gerards 206 192       398    
  15 Chloë Rademaker       228   228    
  16 Pascalle Verkerk 223         223    
  17 Zoe v. Wijk 220 ng       220    
  18 Ella v. Uum   219       219    
  19 Suze v. Twillert      211     211    
  20 Anaï Rademaker       210   210    
  21 Hedi Foppen     207     207    
  22 Josefien Veenstra       207   207    
  23 Sharane Bennink    206       206    
                     

Update! Wintercompetitie dressuur wedstrijd 3 februari

WINTERCOMPETITIE 2018-2019      
      Let op! Er is geen finale dag,     
Jury: Mevr. Zwaan De prijsuitreiking is op zondag 10 maart na de laatste proef
  versie B (hoofdproef) Definitieve startlijst  versie 31-1
  Datum: 3 februari 2019      
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kan iedereen zich al aanmelden    
  starttijd Proef versie Naam Paard Theorie
1 13:30 F9 B Esmee Bos Babs nee
2 13:37 F10 B Anna vd Sluijs jip ja
3 13:44 F3 B Jaylinn Tomassen Dorus nee
4 13:51 F9 A Esmee Bos Babs nee
5 13:58 F10 A Anna vd Sluijs jip ja
6 14:05 F3 A Jaylinn Tomassen Dorus nee
7 14:12 F5 B Anaï Rademaker Babs nee
8 14:19 F5 B Chloë Rademaker Jip nee
9 14:26 F8 B Josefien Veenstra Aba ja
10 14:33 F5 A Anaï Rademaker Babs nee
11 14:40 F5 A Chloë Rademaker Jip nee
12 14:47 F8 A Josefien Veenstra Aba ja
13 14:54 F3 B Annamarie Veenstra Xahkira nee
  15:01 pauze         
  15:08          
14 15:15 F3 A Annamarie Veenstra Xahkira nee
15 15:22 F8 B Lexy Klaassen Like ja
16 15:29 F17 B Lois te Lintelo Buzz nee
17 15:36 F3 B Lejla Terpstra Darco nee
18 15:43 F8 A Lexy Klaassen Like ja
19 15:50 F8 B Lynn Hearn Luuk ja
20 15:57 F3 A Lejla Terpstra Darco nee
21 16:04 F10 B Elena Daenen Lady Jane ja
22 16:11 F8 A Lynn Hearn Luuk ja
23 16:18 F3 B Ruby v. Dooijeweerd Els nee
24 16:25 F10 A Elena Daenen Lady Jane ja
25 16:32 F5 B Danielle Terpstra Anastacia nee
26 16:39 F3 A Ruby v. Dooijeweerd Els nee
27 16:46 F5 A Danielle Terpstra Anastacia nee
  16:53          
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen    
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef    

Definitieve versie! Wintercompetitie dressuur 13 januari 2019

WINTERCOMPETITIE 2018-2019      
Jury  Mevrouw Trap        
  versie A Definitieve startlijst  versie 9-1  
  Datum: 13 januari 2019      
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kan iedereen zich al aanmelden    
  starttijd Proef versie Naam Paard Theorie
1 14:00 F4 A Anaï Rademaker Eurnie ja
2 14:07 F2 A Ruby Dooijeweerd Els ja
3 14:17 F9 A Esmee Bos Babs nee
4 14:25 F4 B Anaï Rademaker Eurnie ja
5 14:32 F2 B Ruby Dooijeweerd Els ja
6 14:42 F9 B Esmee Bos Babs nee
7 14:50 F4 A Chloë Rademaker Eurnie ja
8 14:57 F5 A Danielle Terpstra Ana  
9 15:05 F6 A Carla v. Bekkum Winaldo ja
10 15:12 F4 B Chloë Rademaker Eurnie ja
11 15:20 F5 B Danielle Terpstra Ana  
12 15:27 F6 B Carla v. Bekkum Winaldo ja
  15:35 pauze 15 min.        
  15:42          
13 15:50 F7 A Hedi Foppen Daisy nee
14 15:57 F8 A Lynn Hearn Luuk ja
15 16:05 F4 A Suze v. Twillert Kiran ja
16 16:12 F7 B Hedi Foppen Daisy nee
17 16:20 F8 B Lynn Hearn Luuk ja
18 16:27 F4 B Suze v. Twillert Kiran ja
19 16:35 F17 A Lois te Lintelo Buzz nee
20 16:42 F9 A Elena Daenen Lady Jane nee
  16:50          
21 16:57 F17 B Lois te Lintelo Buzz nee
22 17:05 F9 B Elena Daenen Lady Jane nee
  17:12          
             
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen    
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef    

Definitieve Startlijst 1 en 2 september FNRS dressuurwedstrijd

  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst     versie 29-8
  Grote wijzigingen zijn niet meer mogelijk!  
  Jury  mevrouw Lukassen    
  Versie: A (2e proef Versie B)    
  datum: zaterdag 1-9-2018    
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren vóór donderdag 30 augustus
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:00 F 2 A Anaï Rademaker Christella
2 13:07 F 8 A Anna vd Sluijs Darco
3 13:14 F 16 A Lois te Lintelo Buzz
4 13:21 F 2 B Anaï Rademaker Christella
5 13:31 F 8 B Anna vd Sluijs Darco
6 13:38 F 16 B Lois te Lintelo Buzz
7 13:45 F 2 A Chloë Rademaker Christella
8 13:55 F 6 A Lynn Hearn Luuk
9 14:02 F 4 A Meilin Terpstra Tucker 
10 14:09 F 2 B Chloë Rademaker Christella
11 14:19 F 6 B Lynn Hearn Luuk
  14:26 pauze 15 min      
  14:33        
12 14:40 F 10 A Jade Hamstra Puruga
13 14:47 F 8 A Sabine Boonen Mac T 
14 14:54 F 4 A Joanne Snoek Daisy
15 15:01 F 10 A Anneke Kooijman Puruga
16 15:08 F 8 B Sabine Boonen Mac T 
17 15:15 F 4 B Joanne Snoek Daisy
18 15:22 F 10 B Anneke Kooijman Puruga
19 15:29 F 12 A Annemarie Boonen ep
20 15:36 F 12 A Ella v. Uum Pandora
21 15:43 F 6 A Jana vd Bor Puruga
22 15:50 F 12 B Annemarie Boonen ep
23 15:57 F 4 A Isabella Gerards Pim
24 16:04 F 6 B Jana vd Bor Puruga
25 16:11        
26 16:18 F 4 B Isabella Gerards Pim
27 16:25 F 10 A Isabella Bouthoorn Ep
28 16:32        
  16:39        
           
  17:00u     Prijsuitreiking  
  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst     versie 29-8
  Grote wijzigingen zijn niet meer mogelijk!  
  Jury  mevrouw Trap    
  Versie: A (2e proef Versie B)    
  datum: zondag 2-9-2018    
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor donderdag 30 augustus
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:00 F 7 A Indy Mohan Luuk
2 13:07 F 15 A Priscilla de Bakker Vidar
3 13:14 F 7 A Josefien Veenstra Buzz
4 13:21 F 7 B Indy Mohan Luuk
5 13:28 F 15 B Priscilla de Bakker Vidar
6 13:35 F 7 B Josefien Veenstra Buzz
7 13:42 F 5 A Chantal Bouw Darco
8 13:49 F 7 A Anouk Bijl Els
9 13:56 F 3 A Danielle Terpstra Ep
10 14:03 F 5 B Chantal Bouw Darco
11 14:10 F 7 B Anouk Bijl Els
12 14:17 F 3 B Danielle Terpstra Ep
13 14:24 F7 A Julia van de Loo Jip
14 14:31 F 6 A Mirre Mohan Harley 
15 14:38 F 9 A Núria Colenbrander Like
16 14:45 F7 B Julia van de Loo Jip
17 14:52 F 6 B Mirre Mohan Harley 
18 14:59 F 5 A Chantal de Rijk Like
19 15:06 F 7 A Lexy Klaassen Jip
20 15:13 F 5 A Vera van de Kamp Pandora
21 15:20 F 5 B Chantal de Rijk Like
22 15:27 F 7 B Lexy Klaassen Jip
23 15:34 F 5 B Vera van de Kamp Pandora
24 15:41 F 9 A Emma Halbesma Urbanus
  15:48 pauze 15 min.    
  15:55        
25 16:02 F 9 B Emma Halbesma Urbanus
26 16:09 F 1 A Annamarie Veenstra Daisy 
27 16:19 F 7 A Lisa van Steeg Aba
28 16:26 F 7 A Elena Daenen Christella
29 16:33 F 1 B Annamarie Veenstra Daisy 
30 16:43 F 7 B Lisa van Steeg Aba
31 16:50 F 7 B Elena Daenen Christella
32 16:57 F 11 A Heleen v. Norden Daisy 
33 17:04 F 9 A Sherena Pols Aba
34 17:11 F 1 A Lejla Terpstra Eurnie
35 17:21 F 4/5 A Isabella Gerards Pim
36 17:28 F 9 B Sherena Pols Aba
37 17:35 F 3 A Sanna Flanderijn Eurnie
38 17:42 F 4/5 B Isabella Gerards Pim
  17:49        
  18:15     Prijsuitreiking  

Enjoy the Ride Ermelose Paarden Tweedaagse

 Startlijst Ermelose Paarden Tweedaagse
zaterdag 25 augustus
          versie 23-8       
          Definitieve startlijst      
deel 1 09:00  tot 10:30   deel 2 10:30 tot 12:00
Naam     route   Naam   route
Ella v. Uum   ruiter kort   Joyce Zandbergen Menner lang
Lois te Lintelo   ruiter kort          
Pascalle Verkerk   ruiter kort   Joyce de Pauw ruiter lang
          Lisa Oud ruiter beslissen op de dag
          Janneke van de Berg ruiter beslissen op de dag
Lizanne v. Ijmond   ruiter lang          
Jeroen Dukker   ruiter lang   Femke Lansink ruiter kort
          Jessie Kamphuis ruiter kort
                 
Wendy Gersman   ruiter kort          
          Marjoke Witzel ruiter lang
Deborah Wittemans ruiter kort   Anika Bunnink ruiter lang
JPJW Fortunatie   ruiter kort   Daphne Witzel menner lang
Christa Van de Linden ruiter kort          
Magda Söllner   ruiter kort          
          Angela William Ruiter lang
Sanneke van Maanen   ruiter lang   Wendy Pouw ruiter lang
Jenine Crum   ruiter lang          
                 
          Wilma Krijgsman ruiter lang
Willemijn van Donkelaar ruiter lang   Lenny v. Wamel ruiter lang
Karlijn de Klerk   ruiter lang   Heleen Gijsberts ruiter lang
                 
                 
Marion Molenaar   ruiter kort   Kim van Batenburg ruiter lang
Monique Hoogendoorn ruiter kort   Marijke v. Tiel ruiter lang
Josje Holthuijsen ruiter kort   Doreth Tijdeman ruiter lang
      Lotte v. Bunschoten ruiter lang
                 
          Judith Rademaker ruiter lang
          Dominique Buitendijk ruiter lang
                 
Heb je nog niet betaald, dan graag op de dag zelf gepast betalen!         Er kan gefinisht worden tot 16:00u
zondag 26 augustus
               
deel 1 09:00 en 10:30   deel 2 10:30 tot 12:00
               
Naam   route   Naam     route
        Denise Vastenhout ruiter kort
Mieke Hartman menner kort   Melanie Moonen ruiter kort
               
Jochem Spring in ’t Veld ruiter kort/lang   Chayenne Ebber   ruiter lang
Wijnand Spring in ’t Veld ruiter kort/lang   Bianca van den Hout   ruiter lang
               
Michelle Montfrans ruiter lang   Germa Bosch ruiter kort
Isabella Bouthoorn ruiter lang          
        Anika Bunnink ruiter lang
Katie Konijn ruiter kort   Daphne Witzel menner lang
Nena Smit ruiter kort   Marjoke Witzel ruiter lang
               
Joyce de Pauw ruiter lang   Puck Andriessen Ruiter lang
Lisa Oud ruiter beslissen op de dag   Veronique Lok ruiter lang
Janneke van de Berg ruiter beslissen op de dag          
        Margy Lettinga ruiter kort
Charlotte Bellamy ruiter kort          
Kim Rasing ruiter kort   Wilma Krijgsman ruiter  
        Lenny v. Wamel ruiter  
Sjanien Dik ruiter kort   Heleen Gijsberts ruiter  
Riwan Dik ruiter kort          
        Lizanne v. Ijmond   ruiter lang
Sylvia Fidder ruiter lang   Jeroen Dukker   ruiter lang
Kirsten van Beek ruiter lang          
Riet van den Berg ruiter lang   Sabine Brinkman ruiter lang
        Angelique Walgemoet ruiter lang
Joyce Zandbergen menner lang   Anieke Huurnink ruiter lang
               
Ronald Robbers menner lang   Deborah Wittemans ruiter kort
        JPJW Fortunatie ruiter kort
Marleen Roosendaal ruiter lang   Christa Van de Linden ruiter kort
Else Zwaag ruiter lang   Magda Söllner ruiter kort
               
        Judith Rademaker ruiter lang
    Dominique Buitendijk ruiter lang
               
        Danielle Boterkoop ruiter kort
        Danielle Kool ruiter kort
Heb je nog niet betaald, dan graag op de dag zelf gepast betalen!              
        Er kan gefinisht worden tot 16:00u

Definitieve startlijst voor 2 en 3 juni FNRS dressuurwedstrijd

DENK AAN HET INLEVEREN VAN JE RUITERPASPOORT!!!

 

FNRS Dressuurwedstrijd      
Definitieve startlijst     versie 30-5    
             
Jury  mevrouw Schreuder        
Versie: A (2e proef Versie B)        
datum: zaterdag 2-6-2018        
             
VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 31 mei      
starttijd Proef Versie Naam Paard paspoort theorie
13:00 F 5 A Lynn Hearn Luuk   nee
13:07 F 6 A Sharane Bennink Like ja nee
13:14 F 9 A Amber van de Berg Xancippe (ep)   nee
13:21 F 5 B Lynn Hearn Luuk   nee
13:28 F 6 B Sharane Bennink Like ja nee
13:35 F 3 A Gerlise v. Pijkeren Abby   nee
13:42 F 1 A Nienke Petersen Milton   nee
13:52 F 5 A Floor Barendregt Like   nee
13:59 F 3 B Gerlise v. Pijkeren Abby   nee
14:06 F 12 A Ella V. uum Puruga   nee
14:13 F 5 B Floor Barendregt Like   nee
14:20 F 3 A Franchesca Visser Eurnie    nee
14:27 F 12 B Ella V. uum Puruga   nee
14:34 F 11 A Heleen van Norden Aba ja nee
14:41 F 3 B Franchesca Visser Eurnie    nee
14:48 pauze 15 min          
14:55            
15:02 F 1 A Chloë Rademaker Eurnie   nee
15:12 F 7 A Zoë v. Wijk Christella   nee
15:19 F 5 A Chantal Bouw Darco ja nee
15:26 F 1 B Chloë Rademaker Eurnie   nee
15:36 F 7 B Zoë v. Wijk Christella   nee
15:43 F 5 B Chantal Bouw Darco ja nee
15:50 F 1 A Anaï Rademaker Eurnie   nee
16:00 F 7 A Anna vd Sluijs Darco ja nee
16:07 F 3 A Joanne Snoek Daisy ja nee
16:14 F 1 B Anaï Rademaker Eurnie   nee
16:24 F 7 B Anna vd Sluijs Darco ja nee
16:31 pauze 15 min          
16:38            
16:45 F 7 A Esmee Bos Babs ja nee
16:52 F 11 A Tessa Koppies Ferry    nee
16:59 F 2 A Isabella Gerards Pim   nee
17:09 F 7 B Esmee Bos Babs ja nee
17:16 F 11 B Tessa Koppies Ferry    nee
17:23 F 6 A Sanne Gersen Safiro   ja
17:30 F 5 A Jana vd Bor Babs   nee
17:37 F 3 A Meilin Terpstra Tucker   nee
17:44 F 6 B Sanne Gersen Safiro   ja
17:51 F 5 B Jana vd Bor Babs   nee
17:58            
             
18:30u.      Prijsuitreiking      
  FNRS Dressuurwedstrijd      
  Definitieve startlijst     versie 30-5    
               
  Jury  mevrouw van der Putten      
  Versie: A (2e proef Versie B)        
  datum: zondag 3-6-2018        
               
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 31 mei      
  starttijd Proef Versie Naam Paard paspoort theorie
1 13:30 F3 A Isabella Gerards Pim    
2 13:37 F6 A Indy Mohan Luuk   ja
3 13:44 F 9 A Annemarijn v. Meulen Ferry     
4 13:51 F3 B Isabella Gerards Pim    
5 13:58 F6 B Indy Mohan Luuk   ja
6 14:05 F 9 B Annemarijn v. Meulen Ferry    
7 14:12 F 6 A Wendela Sants Mac-T ja ja
8 14:19 F6 A Julia van de Loo Luuk   ja
9 14:26 F 6 A Lexy Klaassen Like ja ja
10 14:33 F 6 B Wendela Sants Mac-T ja ja
11 14:40 F6 B Julia van de Loo Luuk   ja
12 14:47 F 6 B Lexy Klaassen Like ja ja
13 14:54 F 4 A Vera vd Kamp Mac-T ja ja
14 15:01 F 14 A Priscilla de Bakker vidar    
15 15:08 F 15 A Lois te Lintelo Buzz    
16 15:15 F 4 B Vera vd Kamp Mac-T ja ja
17 15:22 F 14 B Priscilla de Bakker vidar    
  15:29 F 4 A Chantal de Rijk Eurnie ja ja
  15:36 pauze  15 min        
18 15:43            
19 15:50 F 4 B Chantal de Rijk Eurnie ja ja
20 15:57 F 6 A Lisa van Steeg Daisy ja nee
21 16:04 F 8 A Sherena Pols Aba ja nee
22 16:11 F 6 A Elena Daenen Babs   nee
23 16:18 F 6 B Lisa van Steeg Daisy ja nee
24 16:25 F 8 B Sherena Pols Aba ja nee
25 16:32 F 6 B Elena Daenen Babs   nee
26 16:39 F 6 A Nanouk Bijl Daisy ja nee
27 16:46 F 9 A Manon de Graaf Aba   nee
28 16:53 F 9 A Jade Hamstra Babs   nee
29 17:00 F 6 B Nanouk Bijl Daisy ja nee
30 17:07 F 9 B Manon de Graaf Aba   nee
  17:14            
               
  17:30u.      Prijsuitreiking      

Definitieve startlijst Zitcompetitie + Finale Wintercompetitie 22 april

  Startlijst Voorronde zitcompetitie 22 april 2018
      &   versie 18-4
  Startlijst Finale Wintercompetitie 2017-2018
  Definitieve startlijst        
  Eén uur voor starttijd mag je je aanmelden.     
  Door middel van een lootjes trekken, weet je op welk paard of welke pony je rijdt. 
  Inrijden is een kwartier voor je starttijd, samen met jouw groep.   
  Zelf opzadelen, er wordt niet ingevlochten!!!  
  Kleding voorschrift: Compleet wedstrijd tenue of een Sequoia outfit met witte rijbroek
  Wij wensen iedereen heel veel succes!     
           
    Naam Paspoort ja/ nee    
start nr          
    Cat. 1   paard/pony  
1 pony Lotte Hop ja   Lootje trekken: 13:00
2 pony Maaike Hop ja   Inrijden: 13:45
3 pony Anna van de Sluijs ja   Starttijd: 14:00
4 pony Elena Daenen     Klaar: 14:15
5 pony Floor Barendregt      
           
           
    cat. 4   paard/pony Lootje trekken: 13:00
6 paard Shanan Bieringa ja   Inrijden:14:00
7 paard Hanneke Amse ja   Starttijd: 14:15
8 paard Manon de Graaf ja   Klaar: 14:30
           
  Pauze 15 min Let op! Finalisten van de Wintercompetitie wel je paard of pony invlechten    
  Startlijst Finale Wintercompetitie 2017-2018        
           
  Tijd Proef Versie Naam Pony
  14:45 F 7 A Sabine Boonen Mac T
  14:52 F 5 A Sharane Bennink Christella 
  14:59 F 4 A Lynn Hearn Luuk
  15:06 F 15 A Lois te Lintelo Buzz
  15:13 F 11 A Annemarie Boonen Rox
  15:20 F 3 A Chantal de Rijk Christella 
  15:27        
  Pauze 15 min        
           
    cat. 2   paard/pony  
9 Paard Martine Amse ja   Lootje trekken: 13:00
10 Paard Ceili Leisk ja   Inrijden: 15:30
11 Paard Lisa van de Steeg     Starttijd: 15:45
12 Paard Mirre Mohan ja   Klaar: 16:00
13 Paard Josefien Veenstra      
           
           
  ongeveer 16:30 Prijsuitreiking       

Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 7 en 8 april

  FNRS Dressuurwedstrijd    
  Definitieve startlijst     versie 4-4  
  Jury  Dhr. Van Campenhout    
  Versie:        
  datum: zaterdag 7-4-2018      
  Let op! Iedereen start 1 proef!       
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 4 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 14:00 F 9 A Annemarijn van Meulen Ferry  
2 14:07 F 4 A Roos v. Beek Eurnie ja
3 14:14 F 2 A Davita Borger Christella ja
4 14:24 F 6 A Nanouk Bijl Buzz ja
5 14:31 F 2 A Amber van de Beek Eurnie nee
6 14:41 F 6 A Sharane Bennink Christella ja
7 14:48 F 6 A Cères v. Santen Pim nee
8 14:55 F 2 A Fabienne van de Veen Eurnie ja
9 15:05 F 5 A Lynn Hearn Luuk nee
10 15:12 F 4 A Jana vd Bor Pim nee
11 15:19 F 4 A Julia van Keulen Eurnie ja
12 15:26 F 6 A Amber Laskewitz Babs ja
13 15:33 F3 A Joanne Snoek Daisy nee
14 15:40 F 2 A Franchescha Visser Eurnie ja
15 15:50 F 6 A Zoë v. Wijk Darco ja
  15:57 pauze 15 min      
             
16 16:15 F 6 A Anna vd Sluijs Darco nee
17 16:22 F 6 A Elena Daenen Lady Jane ja
18 16:29 F 6 A Lisa v. Steeg Storm ja
19 16:36 F 16 A Sterre Verkerk Burlador nee
20 16:43 F 12 A Yfke Siccama The O.C. nee
21 16:50 F 5 A Floor Barendregt Beau nee
22 16:57 F 3 A Meilin Terpstra Tucker nee
23 17:04 F 8 A Sherena Pols Toef nee
  17:11          
  17:30 prijsuitreiking      
  Jury  Mw. Zwaan      
  Versie: A        
  datum: zondag 8-4-2018      
  Let op! Iedereen start 1 proef!       
  Definitieve startlijst        
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 4 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 14:30 F 9 A Jade Hamstra Babs nee
2 14:37 F 9 A Manon de Graaf Ferry nee
3 14:44 F 7 A Sabine Boonen Mac T nee
4 14:51 F 7 A Esmee Bos Babs nee
5 14:58 F 11 A Tessa Koppies Ferry nee
6 15:05 F 5 A Indy Mohan Luuk nee
7 15:12 F 12 A Pascalle Verkerk  Burlador nee
8 15:19 F 9 A Inge Herzog Jip nee
9 15:26 F 5 A Lexy Klaassen Luuk nee
10 15:33 pauze 15 min      
             
11 15:45 F 5 A Julia van de Loo Luuk nee
12 15:52 F 5 A Heleen Bouthoorn Aba nee
13 15:59 F 13 A Filique Sluis Daisy nee
14 16:06 F 1 A Isabella Gerards Pim nee
15 16:13 F 11 A Jip Fraters Uniek nee
16 16:20 F 15 A Lois te Lintelo Buzz nee
17 16:27 F 9 A Laura Termaat Like nee
18 16:34 F 6 A Sanne Gersen Safiro nee
  16:41          
  17:00 prijsuitreiking       

Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 4 februari

WINTERCOMPETITIE 2017-2018      
Jury  Mevrouw Pijlman        
  versie B (2e proef versie A) definitieve startlijst  versie 31-1
  Datum 4 februari 2018      
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden    
  starttijd Proef versie Naam Paard Theorie
1 13:00 F3 B Chantal de Rijk Eurnie nee
2 13:07 F6 B Gwendolin Kamper Luuk ja
3 13:14 F2 B Meilin Terpstra Tucker ja
4 13:24 F3 A Chantal de Rijk Eurnie nee
5 13:31 F6 A Gwendolin Kamper Luuk ja
6 13:38 F5 B Sharane Bennink Christella nee
7 13:45 F2 B Rohan Kiezebrink Eurnie ja
8 13:55 F4 B Lynn Hearn Luuk nee
9 14:02 F5 A Sharane Bennink Christella nee
10 14:09 F2 A Rohan Kiezebrink Eurnie ja
11 14:19 F4 A Lynn Hearn Luuk nee
12 14:26 F5 B Daniek Rook Jip nee
13 14:33 F3 B Sanna Flanderijn Dorus nee
14 14:40 F6 B Cères van Santen Luuk nee
15 14:47 F5 A Daniek Rook Jip nee
16 14:54 F3 A Sanna Flanderijn Dorus nee
17 15:01 F5 B Lexy Klaassen Luuk nee
  15:08 pauze 20 min        
             
18 15:30 F7 B Sabine Boonen Mac T nee
19 15:37 F9 B Leanne Stuurman Xakhira nee
20 15:44 F15 B Lois te Lintelo Buzz nee
21 15:51 F12 B Yfke Siccama The O.C. nee
22 15:58 F9 A Leanne Stuurman Xakhira nee
23 16:05 F15 A Lois te Lintelo Buzz nee
24 16:12 F12 A Yfke Siccama The O.C. nee
25 16:19 F11 B Annemarie Boonen Rox nee
26 16:26 F8 B Ilse Rood Daisy ja
27 16:33 F9 B Jade Hamstra Pandora nee
28 16:40 F11 A Annemarie Boonen Rox nee
29 16:47 F8 A Ilse Rood Daisy ja
30 16:54 F10 B Tessa Koppies Puruga nee
  17:01          
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen    
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef    
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.