Definitieve startlijst 7 november 2021

FNRS Dressuur Startlijst
Definitieve startlijst (Let op Tijdswijzigingen!!!) versie 5-11
(Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)
Jury Mevrouw Webster
Versie: B
Datum: 7-11-2021
Coronatoegangsbewijs
Zoals je tijdens de persconferentie hebt vernomen worden de Coronamaatregelen
vanaf zaterdag 6 november weer aangescherpt.
Ben jij 18 jaar of ouder dan zijn wij genoodzaakt om te controleren
op een geldig coronatoegangsbewijs als je ons clubhuis bezoekt.
Daarnaast is het dringende advies om de 1,5 meter weer in acht nemen.
VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 5-11
starttijd Proef Naam Paard
1 13:00 F4 Noor Wijnberg Darco
2 13:10 F3 Manon de Groot Like
3 13:20 F4 Sophie Nieuwenhuizen Dorus
4 13:30 F1 Cecile Brands Darco
5 13:40 F1 Rosalie Vastenhoud Like
6 13:50 F1 Ysalin Beerman Dorus
7 14:00 F3 Yvaine Hack Darco
8 14:10 F1 Liza docter Like
9 14:20 F3 Naomi van Dijk Dorus
10 14:30 F2 Sharon Schonewille Darco
11 14:40 F12 Ylona Abee Ferry
12 14:47 F1 Hailey van Buren Dorus
13 14:57 F1 Mila Grift Eurnie
14 15:07 F6 Natasja Oosterloo Ferry
15 15:15 F4 Madelief Mulder Mack
16 15:22 F1 Sarah Gilhuis Eurnie
17 15:30 F10 Sherena Pols Ferry
18 15:37 F7 Chantal de Rijk Xakhira
19 15:45 F1 Anouk Brunt Eurnie
20 15:55 F5 Raychel Fransz Hannes
21 16:02 F5 Delana Dul Xakhira
22 16:10 F3 Joya van Dijk Eurnie
23 16:17 F5 Fabienne van der Veen Christella
24 16:25 F5 Denise Vastenhoud Shooter
16:32 Er is geen prijsuitreiking, de protocollen kunnen
30 min. na de proef worden opgehaald
FINALE DAG 19 december
Tijdens de wedstrijden van 2021 vinden er geen prijsuitreikingen plaats.
De punten staan genoteerd in het onderstaande overzicht
en kunnen het hele jaar terug gekeken worden hier op de veranda.
Op 19 december is de finale. Tijdens de finale wordt er gestreden wie er ruiter van jaar wordt.
Heb jij minimaal de helft van de wedstrijden gestart dan kom je in aanmerking om te rijden tijdens de finale.
Hierover krijg je na de wedstrijd van 28 november bericht!

DEFINITIEVE FNRS startlijst meetmoment 12 september ’21

 

FNRS Dressuur meetmoment
Definitieve startlijst
Er zijn wat wijzigingen in de starttijden ten op zichte van de vorige startlijst!
Check daarom je tijd nog even goed!
Jury Mevrouw Alebregtse
Versie: A
datum: 12-9-2021
VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 10-9
starttijd Proef Naam Paard
1 13:00 F4 Noor Wijnberg Darco
2 13:10 F1 Benthe Beumer Dorus
3 13:20 F1 Loek Dalpra Eurnie
4 13:30 F3 Sophie Nieuwenhuizen Darco
5 13:40 F3 Naomi van Dijk Dorus
6 13:50 F2 Joya van Dijk Eurnie
7 14:00 F2 Noëlle van den Brink Darco
8 14:10 F3 Yvaine Hack Dorus
9 14:20 F2 Sharon Schonewille Eurnie
10 14:30 F2 Fenna Berends Darco
11 14:40 F1 Alice de Kater Dorus
12 14:50 F5 Delana Dul Eurnie
13 15:00 F10 Sherena Pols Ferry
14 15:07 F2 Liv van Mourik Dorus
15 15:17 F4 Merel van Asselt Eurnie
16 15:27 F6 Natasja Oosterloo Ferry
17 15:34 F2 Fem Wammes Dorus
18 15:44 F3 Jula van den Eijnden Eurnie
19 15:54 F7 Nancy Zom Ferry
20 16:02 F7 Lisanne Everloo Puruga
21 16:09 F3 Ilse-Marij Oosting Els
16:17
22 16:24 F5 Emma Helder Puruga
23 16:32 F10 Nanouk Bijl Els
16:39
24 16:47 F9 Tirza Bosveld Puruga
16:54
Er is geen prijsuitreiking, de protocollen kunnen
30 min. na de proef worden opgehaald

FNRS dressuur meetmoment 13 juni

FNRS Dressuur meetmoment
Definitieve startlijst
Jury Mevrouw Doornenbal- Zwanenburg
Versie: A
datum: 13-6-2021
VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 11-6
starttijd Proef Naam Paard theorie
1 12:30 F  4 Noor Wijnberg Darco nee
2 12:40 F 2 Yvaine Hack Eurnie ja
3 12:50 F 5 Thirza van Scherrenburg Jip nee
4 12:57 F 3 Sophie van Nieuwenhuizen Darco nee
5 13:07 F 1 Noelle van de Brink Eurnie nee
6 13:17 F 5 Noa Hoeve Jip nee
7 13:25 F 2 Jula van Eijnden Darco ja
8 13:35 F 1 Sharon Schonewille Eurnie nee
9 13:45 F 12 Ylona Abee Ferry nee
10 13:52 F 3 Merel van Asselt Darco nee
11 14:02 F 4 Delana Dul Eurnie ja
12 14:12 F 12 Isabella Bouthoorn Ferry nee
13 14:20 F 1 Joya van Dijk Darco nee
14 14:30 F 1 Fem Wammes Dorus n ee
15 14:40 F 10 Sherena Pols Ferry nee
16 14:47 F 2 Ilse-Marije Oosting Vriend ja
17 14:57 F  1 Liv van Mourik Dorus nee
15:07 pauze
15:15
18 15:25 F 2 Naomi van Dijk Dorus ja
19 15:35 F 9 Nanouk Bijl Els nee
20 15:42 F 5 Fabienne van Veen Christella nee
21 15:50 F 7 Lisanne Everloo Puruga* nee
22 15:57 F 4 Madelief Mulder Els ja
23 16:05 F 3 Marijke van ’t Ende Christella
24 16:12 F 9 Tirza Bosveld Puruga ja
25 16:20 F 4 Raychel Fransz Els ja
26 16:27 F 12 Lynn Hearn Luuk* nee
27 16:35 F 6 Isa Wolters Like* nee
28 16:42 F5 Joscelin van de Wiel Els nee
29 16:50 F 9 Chloe Rademaker Xahkira* nee
30 16:57 F 20 Lois te Lintelo Buzz* nee
31 17:05 F 7 Annamarie Veenstra Toef* nee
32 17:12 F7 Isabella Gerards Pepper
17:20
Er is geen prijsuitreiking, de protocollen kunnen
30 min. na de proef worden opgehaald
1 begeleider per ruiter is toegestaan

Definitieve startlijst 18 april Onderlinge wedstrijd

FNRS Onderlinge Dressuurwedstrijd
Definitieve startlijst
Jury mevrouw Spring in ’t Veld
Versie: B
datum: 18-4-2021
Lees de maatregelen onderaan de startlijst goed door!!!
starttijd Proef Naam Paard theorie
1 13:00 F 4 Noor Wijnberg Darco ja
2 13:10 F 4 Lianka Meernik Eurnie ja
3 13:20 F 1 Lillian Hagen Dorus
4 13:30 F 3 Lincy Kersbergen Darco
5 13:40 F 1 Ilse-Marije Oosting Eurnie
6 13:50 F 1 Naomi van Dijk Dorus
7 14:00 F 1 Jula van den Eijnden Darco
8 14:10 F 2 Inge Lit Eurnie ja
9 14:20 F 1 Benthe Vervoorn Dorus
10 14:30 F 2 Merel van Asselt Darco ja
11 14:40 F 1 Nikki Rosendal Eurnie
12 14:50 F 6 Chantal de Rijk Jip ja
13 15:00 F 1 Fenna Berends Dorus
14 15:10 F 4 Delana Dul Eurnie
15 15:20 F 5 Thirza van Scherrenburg Jip
15:30 pauze 15 min.
15:40
16 15:45 F 19 Lois te Lintelo Buzz
17 15:52 F 9 Nanouk Bijl Els
18 16:00 F 5 Noa Hoeve Luuk
19 16:07 F 3 Madelief Mulder Ferry
20 16:15 F 7 Isabella Gerards EP
21 16:22 F 9 Chloë Rademaker Xahkira
22 16:30 F 6 Isa Wolters Like ja
23 16:37 F 6 Lisanne Everloo Puruga ja
24 16:45 F 9 Anaï Rademaker Xahkira
25 16:52 F 7 Nikki Denee Tucker
17:00
Maatregelen i.v.m. Corona!
* Protocol kan 30 minuten na de proef worden opgehaald.
* Er zijn consumpties ToGo verkrijgbaar; zoals koffie, thee,
fris, limonade, snoep, chips, friet en snacks.
* Let op! 1 begeleider per ruiter!
* Denk aan de 1,5 meter regel!
* Mondkapje is verplicht op stal en in het clubhuis.
* Meedoen is alleen toegestaan voor ruiters t/m 26 jr.
* Deze activiteit is alleen voor Sequoia-ruiters.
Leuke TIP voor je begeleider! 
Laat je proefje filmen,
zodat het thuisfront later toch nog kan mee genieten

Definitieve startlijst Zitcompetitie + Finale Wintercompetitie 22 april

  Startlijst Voorronde zitcompetitie 22 april 2018
      &   versie 18-4
  Startlijst Finale Wintercompetitie 2017-2018
  Definitieve startlijst        
  Eén uur voor starttijd mag je je aanmelden.     
  Door middel van een lootjes trekken, weet je op welk paard of welke pony je rijdt. 
  Inrijden is een kwartier voor je starttijd, samen met jouw groep.   
  Zelf opzadelen, er wordt niet ingevlochten!!!  
  Kleding voorschrift: Compleet wedstrijd tenue of een Sequoia outfit met witte rijbroek
  Wij wensen iedereen heel veel succes!     
           
    Naam Paspoort ja/ nee    
start nr          
    Cat. 1   paard/pony  
1 pony Lotte Hop ja   Lootje trekken: 13:00
2 pony Maaike Hop ja   Inrijden: 13:45
3 pony Anna van de Sluijs ja   Starttijd: 14:00
4 pony Elena Daenen     Klaar: 14:15
5 pony Floor Barendregt      
           
           
    cat. 4   paard/pony Lootje trekken: 13:00
6 paard Shanan Bieringa ja   Inrijden:14:00
7 paard Hanneke Amse ja   Starttijd: 14:15
8 paard Manon de Graaf ja   Klaar: 14:30
           
  Pauze 15 min Let op! Finalisten van de Wintercompetitie wel je paard of pony invlechten    
  Startlijst Finale Wintercompetitie 2017-2018        
           
  Tijd Proef Versie Naam Pony
  14:45 F 7 A Sabine Boonen Mac T
  14:52 F 5 A Sharane Bennink Christella 
  14:59 F 4 A Lynn Hearn Luuk
  15:06 F 15 A Lois te Lintelo Buzz
  15:13 F 11 A Annemarie Boonen Rox
  15:20 F 3 A Chantal de Rijk Christella 
  15:27        
  Pauze 15 min        
           
    cat. 2   paard/pony  
9 Paard Martine Amse ja   Lootje trekken: 13:00
10 Paard Ceili Leisk ja   Inrijden: 15:30
11 Paard Lisa van de Steeg     Starttijd: 15:45
12 Paard Mirre Mohan ja   Klaar: 16:00
13 Paard Josefien Veenstra      
           
           
  ongeveer 16:30 Prijsuitreiking       

Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 7 en 8 april

  FNRS Dressuurwedstrijd    
  Definitieve startlijst     versie 4-4  
  Jury  Dhr. Van Campenhout    
  Versie:        
  datum: zaterdag 7-4-2018      
  Let op! Iedereen start 1 proef!       
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 4 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 14:00 F 9 A Annemarijn van Meulen Ferry  
2 14:07 F 4 A Roos v. Beek Eurnie ja
3 14:14 F 2 A Davita Borger Christella ja
4 14:24 F 6 A Nanouk Bijl Buzz ja
5 14:31 F 2 A Amber van de Beek Eurnie nee
6 14:41 F 6 A Sharane Bennink Christella ja
7 14:48 F 6 A Cères v. Santen Pim nee
8 14:55 F 2 A Fabienne van de Veen Eurnie ja
9 15:05 F 5 A Lynn Hearn Luuk nee
10 15:12 F 4 A Jana vd Bor Pim nee
11 15:19 F 4 A Julia van Keulen Eurnie ja
12 15:26 F 6 A Amber Laskewitz Babs ja
13 15:33 F3 A Joanne Snoek Daisy nee
14 15:40 F 2 A Franchescha Visser Eurnie ja
15 15:50 F 6 A Zoë v. Wijk Darco ja
  15:57 pauze 15 min      
             
16 16:15 F 6 A Anna vd Sluijs Darco nee
17 16:22 F 6 A Elena Daenen Lady Jane ja
18 16:29 F 6 A Lisa v. Steeg Storm ja
19 16:36 F 16 A Sterre Verkerk Burlador nee
20 16:43 F 12 A Yfke Siccama The O.C. nee
21 16:50 F 5 A Floor Barendregt Beau nee
22 16:57 F 3 A Meilin Terpstra Tucker nee
23 17:04 F 8 A Sherena Pols Toef nee
  17:11          
  17:30 prijsuitreiking      
  Jury  Mw. Zwaan      
  Versie: A        
  datum: zondag 8-4-2018      
  Let op! Iedereen start 1 proef!       
  Definitieve startlijst        
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 4 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 14:30 F 9 A Jade Hamstra Babs nee
2 14:37 F 9 A Manon de Graaf Ferry nee
3 14:44 F 7 A Sabine Boonen Mac T nee
4 14:51 F 7 A Esmee Bos Babs nee
5 14:58 F 11 A Tessa Koppies Ferry nee
6 15:05 F 5 A Indy Mohan Luuk nee
7 15:12 F 12 A Pascalle Verkerk  Burlador nee
8 15:19 F 9 A Inge Herzog Jip nee
9 15:26 F 5 A Lexy Klaassen Luuk nee
10 15:33 pauze 15 min      
             
11 15:45 F 5 A Julia van de Loo Luuk nee
12 15:52 F 5 A Heleen Bouthoorn Aba nee
13 15:59 F 13 A Filique Sluis Daisy nee
14 16:06 F 1 A Isabella Gerards Pim nee
15 16:13 F 11 A Jip Fraters Uniek nee
16 16:20 F 15 A Lois te Lintelo Buzz nee
17 16:27 F 9 A Laura Termaat Like nee
18 16:34 F 6 A Sanne Gersen Safiro nee
  16:41          
  17:00 prijsuitreiking       

Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 4 februari

WINTERCOMPETITIE 2017-2018      
Jury  Mevrouw Pijlman        
  versie B (2e proef versie A) definitieve startlijst  versie 31-1
  Datum 4 februari 2018      
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden    
  starttijd Proef versie Naam Paard Theorie
1 13:00 F3 B Chantal de Rijk Eurnie nee
2 13:07 F6 B Gwendolin Kamper Luuk ja
3 13:14 F2 B Meilin Terpstra Tucker ja
4 13:24 F3 A Chantal de Rijk Eurnie nee
5 13:31 F6 A Gwendolin Kamper Luuk ja
6 13:38 F5 B Sharane Bennink Christella nee
7 13:45 F2 B Rohan Kiezebrink Eurnie ja
8 13:55 F4 B Lynn Hearn Luuk nee
9 14:02 F5 A Sharane Bennink Christella nee
10 14:09 F2 A Rohan Kiezebrink Eurnie ja
11 14:19 F4 A Lynn Hearn Luuk nee
12 14:26 F5 B Daniek Rook Jip nee
13 14:33 F3 B Sanna Flanderijn Dorus nee
14 14:40 F6 B Cères van Santen Luuk nee
15 14:47 F5 A Daniek Rook Jip nee
16 14:54 F3 A Sanna Flanderijn Dorus nee
17 15:01 F5 B Lexy Klaassen Luuk nee
  15:08 pauze 20 min        
             
18 15:30 F7 B Sabine Boonen Mac T nee
19 15:37 F9 B Leanne Stuurman Xakhira nee
20 15:44 F15 B Lois te Lintelo Buzz nee
21 15:51 F12 B Yfke Siccama The O.C. nee
22 15:58 F9 A Leanne Stuurman Xakhira nee
23 16:05 F15 A Lois te Lintelo Buzz nee
24 16:12 F12 A Yfke Siccama The O.C. nee
25 16:19 F11 B Annemarie Boonen Rox nee
26 16:26 F8 B Ilse Rood Daisy ja
27 16:33 F9 B Jade Hamstra Pandora nee
28 16:40 F11 A Annemarie Boonen Rox nee
29 16:47 F8 A Ilse Rood Daisy ja
30 16:54 F10 B Tessa Koppies Puruga nee
  17:01          
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen    
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef    

Definitieve startlijst! FNRS dressuurwedstrijd 21-1-2018

WINTERCOMPETITIE 2017-2018      
Jury  Mevrouw Hartog      
  versie A (2e proef versie B) Definitieve startlijst  versie 17-1
  Datum 21 januari 2018      
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden    
  starttijd Proef versie Naam Paard Theorie
1 13:00 F1 A Caithlyn Burhenne Dorus nee
2 13:10 F4 A Lynn Hearn Eurnie ja
3 13:17 F11 A Ella van Uum Pandora nee
4 13:24 F3 A Lotte vd Wiel Dorus nee
5 13:31 F4 A Lexy Klaassen Eurnie nee
6 13:38 F7 A Sabine Boonen Mac T nee
7 13:45 F3 B Lotte vd Wiel Dorus nee
8 13:52 F4 B Lexy Klaassen Eurnie nee
9 13:59 F7 B Sabine Boonen Mac T  nee
10 14:06 F5 A Sharane Bennink Christella nee
11 14:13 F2 A Sanna Flanderijn Eurnie ja
12 14:23 F6 A Esther van Bekkum Luuk ja
13 14:30 F5 B Sharane Bennink Christella nee
14 14:37 F1 A Meilin Terpstra Tucker nee
15 14:47 F6 B Esther van Bekkum Luuk ja
16 14:54 F11 A Annemarie Boonen Rox nee
  15:01 pauze 20 min.        
             
17 15:20 F11 B Annemarie Boonen Rox nee
18 15:27 F6 A Nancy Zom Ferry ja
19 15:34 F14 A Priscilla de Bakker Vidar nee
20 15:41 F14 A Lois te Lintelo Buzz nee
21 15:48 F6 B Nancy Zom Ferry ja
22 15:55 F14 B Priscilla de Bakker Vidar nee
23 16:02 F14 B Lois te Lintelo Buzz nee
24 16:09 F11 A Marscha de Jong Ferry nee
25 16:16 F10 A Tessa Koppies Puruga nee
26 16:23 F8 A Sherena Pols Daisy ja
27 16:30 F11 B Marscha de Jong Ferry nee
28 16:37 F10 B Tessa Koppies Puruga nee
29 16:44 F8 B Sherena Pols Daisy ja 
  16:51          
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen  
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef    

Kerst én Nieuw dressuur

  Kerst én Nieuw Dressuur      
  Definitieve startlijst  versie 27-12    
             
  datum: 29 december       
  Eén uur voor de eerste ruiter start mag je aan melden.    
             
  starttijd Proef Naam Paard   muziek
1 14:00 F 8 Manon de Graaf Abby Pas de deux Nee
      Sanne Gersen Toef   Nee
             
2 14:10 F2 Sanna flanderijn Eurnie Individueel Nee
             
3 14:20 F4 Lexy Klaassen Christella Individueel Nee 
             
4 14:30 F5 Arianne de Korte Abby Pas de deux Ja
      Joanne Snoek Aba   Ja
             
5 14:40 F4 Julia v. Keulen Eurnie Individueel Nee
             
6 14:50 F10 Annemarie Boonen Rox Pas de deux Nee
      Isabella Bouthoorn Q   Nee
             
7 15:00 F6 Esther v. Bekkum Luuk Individueel Nee
             
8 15:10 F9 Angelique Burlador Individueel  Ja
             
9 15:20 F2 Sandra v. Bergen Hannes Individueel Nee
             
10 15:30 F2 Meilin Terpstra Tucker Individueel Nee
             
  16:00   Prijsuitreiking      

Let op! Tijdwijzigingen! Wintercompetitie Definitieve startlijst 10 december

WINTERCOMPETITIE 2017-2018    
Jury  Mevrouw Pijlman    
  versie B definitieve startlijst  versie 8-12
  Datum 10 december     
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden    
  starttijd Proef Naam Paard Theorie
1 13:00 F4 Sharane Bennink Dorus nee
2 13:07 F5 Romy van de Brink Jip nee
3 13:14 F4 Roos v. Beek Eurnie ja 
4 13:21 F2 Lotte vd Wiel Dorus ja 
5 13:31 F4 Karlijn sennema Jip ja 
6 13:38 F3 Lynn Hearn Eurnie nee
7 13:45 F1 Ilse Wouters Dorus nee
8 13:55 F9 Núria Colenbrander Luuk nee
9 14:02 F4 Jana van de Bor Eurnie ja 
10 14:09 F8 Meis Hagenbeek Storm ja 
11 14:16 F6 Cères van Santen Luuk nee
12 14:23 F3 Yolanthe v. Zetten Eurnie nee
13 14:30 F10 Annemarie Boonen Rox nee
14 14:37 F5 Julia vd Loo Luuk nee
15 14:44 F2 Chantal de Rijk Eurnie ja 
16 14:54 F5 Gwendolin Kamper Tucker nee
17 15:01 F6 Suse Kuiphof Luuk ja 
  15:08 pauze 20 min.      
           
18 15:30 F5 Tirza Bosveld Luuk nee
19 15:37 F5 Carla v. Bekkum Winaldo nee
20 15:44 F11 Ella v. Uum Pandora nee
21 15:51 F6 Sabine Boonen Xakhira nee
22 15:58 F14 Priscilla de Bakker Vidar nee
23 16:05 F8 Jade Hamstra Pandora nee
24 16:12 F8 Leanne Stuurman Xakhira nee
25 16:19 F14 Lois te Lintelo Buzz nee
26 16:26 F13 Filique Sluis Els nee
27 16:33 F5 Heleen Bouthoorn Toef nee
28 16:40 F10 Tessa Koppies Aba nee
29 16:47 F13 Iyala Ernst Els nee
30 16:54 F11 Marscha de Jong Toef nee
  17:01        
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen  
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef  
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.