Kerst én Nieuw dressuur

  Kerst én Nieuw Dressuur      
  Definitieve startlijst  versie 27-12    
             
  datum: 29 december       
  Eén uur voor de eerste ruiter start mag je aan melden.    
             
  starttijd Proef Naam Paard   muziek
1 14:00 F 8 Manon de Graaf Abby Pas de deux Nee
      Sanne Gersen Toef   Nee
             
2 14:10 F2 Sanna flanderijn Eurnie Individueel Nee
             
3 14:20 F4 Lexy Klaassen Christella Individueel Nee 
             
4 14:30 F5 Arianne de Korte Abby Pas de deux Ja
      Joanne Snoek Aba   Ja
             
5 14:40 F4 Julia v. Keulen Eurnie Individueel Nee
             
6 14:50 F10 Annemarie Boonen Rox Pas de deux Nee
      Isabella Bouthoorn Q   Nee
             
7 15:00 F6 Esther v. Bekkum Luuk Individueel Nee
             
8 15:10 F9 Angelique Burlador Individueel  Ja
             
9 15:20 F2 Sandra v. Bergen Hannes Individueel Nee
             
10 15:30 F2 Meilin Terpstra Tucker Individueel Nee
             
  16:00   Prijsuitreiking      

Let op! Tijdwijzigingen! Wintercompetitie Definitieve startlijst 10 december

WINTERCOMPETITIE 2017-2018    
Jury  Mevrouw Pijlman    
  versie B definitieve startlijst  versie 8-12
  Datum 10 december     
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden    
  starttijd Proef Naam Paard Theorie
1 13:00 F4 Sharane Bennink Dorus nee
2 13:07 F5 Romy van de Brink Jip nee
3 13:14 F4 Roos v. Beek Eurnie ja 
4 13:21 F2 Lotte vd Wiel Dorus ja 
5 13:31 F4 Karlijn sennema Jip ja 
6 13:38 F3 Lynn Hearn Eurnie nee
7 13:45 F1 Ilse Wouters Dorus nee
8 13:55 F9 Núria Colenbrander Luuk nee
9 14:02 F4 Jana van de Bor Eurnie ja 
10 14:09 F8 Meis Hagenbeek Storm ja 
11 14:16 F6 Cères van Santen Luuk nee
12 14:23 F3 Yolanthe v. Zetten Eurnie nee
13 14:30 F10 Annemarie Boonen Rox nee
14 14:37 F5 Julia vd Loo Luuk nee
15 14:44 F2 Chantal de Rijk Eurnie ja 
16 14:54 F5 Gwendolin Kamper Tucker nee
17 15:01 F6 Suse Kuiphof Luuk ja 
  15:08 pauze 20 min.      
           
18 15:30 F5 Tirza Bosveld Luuk nee
19 15:37 F5 Carla v. Bekkum Winaldo nee
20 15:44 F11 Ella v. Uum Pandora nee
21 15:51 F6 Sabine Boonen Xakhira nee
22 15:58 F14 Priscilla de Bakker Vidar nee
23 16:05 F8 Jade Hamstra Pandora nee
24 16:12 F8 Leanne Stuurman Xakhira nee
25 16:19 F14 Lois te Lintelo Buzz nee
26 16:26 F13 Filique Sluis Els nee
27 16:33 F5 Heleen Bouthoorn Toef nee
28 16:40 F10 Tessa Koppies Aba nee
29 16:47 F13 Iyala Ernst Els nee
30 16:54 F11 Marscha de Jong Toef nee
  17:01        
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen  
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef  

Wintercompetitie!! Definitieve startlijst zondag 26 november

WINTERCOMPETITIE 2017-2018      
Jury  Mevrouw Pijlman      
  versie A definitieve startlijst  versie 22-11
  Datum 26 november       
  Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden    
  starttijd Proef Versie Naam Paard  
1 13:30 F1 A Sanna Flanderijn  Eurnie  
2 13:40 F5 A Tirza Bosveld Luuk  
3 13:47 F13 A Lois te Lintelo Buzz*  
4 13:54 F1 A Lisa Hupkes Eurnie  
5 14:04 F5 A Gwendolin Kamper Luuk  
6 14:11 F11 A Ella v. Uum Pandora*  
7 14:18 F3 A Lynn Hearn Eurnie  
8 14:25 F5 A Indy Mohan Luuk  
9 14:32 F4 A Lexy Klaassen Christella  
10 14:39 F9 A Nuria Colenbrander Eurnie  
11 14:46 F6 A Cères van Santen Luuk  
12 14:53 F6 A Sabine Boonen Christella  
13 15:00 F11 A Heleen v. Norden Safiro  
14 15:07 F3 A Liv Schuil Milton  
  15:14 pauze  15 min      
             
15 15:30 F10 A Tessa Koppies Daisy  
16 15:37 F13 A Filique Sluis Els  
17 15:44 F8 A Leanne Stuurman Xahkira  
18 15:51 F4 A Sharane Bennink Dorus  
19 15:58 F10 A Anneke Kooijman Els  
20 16:05 F4 A Carla v. Bekkum Winaldo*  
21 16:12 F1 A Chantal de Rijk Dorus  
22 16:22 F6 A Denise Westeneng Toef  
23 16:29 F14 A Priscilla de Bakker Vidar*  
24 16:36 F7 A Esmee Bos Jip  
25 16:43 F10 A Annemarie Boonen Rox*  
  16:50 *=lease/e.p.        
  Er is geen prijsuitreiking. Protocollen af te halen  
   bij het secretariaat ong. 30 min. Na de proef  

FNRS springwedstrijd 14 oktober ’17

           
  Springen Zaterdag 14 oktober  
Jury:   Mevrouw  van der Putten    
   Definitieve startlijst versie:  10-10-2017    
  Wijzigingen kunnen niet meer doorgegeven worden.  
  Helpen met opbouwen, Alsjeblieft!    
  Minimaal 1 uur van te voren melden bij het secretariaat.   
  Kom niet te laat!!!         
  Let op, we kunnen inlopen, dus kom ruim op tijd!!!  
  Denk aan je paspoort voor vrijdag inleveren!!  
  Body Protector Verplicht voor iedereen!!!  
           
  Parcours lopen      14:30  
  start inspringen     14:55  
  Start S springen      ± 15:15  
           
  Verlagen 40 cm     10 min  
S 40  Naam Paard/ Pony   starttijd  
1 Lois te Lintelo Buzz   15:17  
2 Ella v. Uum Pandora   15:20  
3 Lois te Lintelo Buzz   15:23  
4 Marise Lubbers Luuk   15:26  
5 Mirre Mohan Daisy   15:29  
6 Marise Lubbers Luuk   15:32  
Barage aansluitend het foutloze parcours   15:35  
           
           
  Ombouwen naar Va1     20 min  
Va1 Naam Paard/ Pony   starttijd  
1 Anna vd Sluijs Darco   15:55  
2 Sherena Pols Daisy   16:02  
3 Hanneke Amse Aba   16:09  
4 Anna vd Sluijs Darco   16:16  
5 Sherena Pols Daisy   16:23  
        16:30  
Afbouwen en springmateriaal opruimen met z’n allen!
Daarna zal de prijsuitreiking zijn!    
  Prijsuitreiking     17:00  

(Let op! op de zo. een paar wijzigingen) Def. startlijst 2 en 3 september FNRS Dressuur wedstrijd

 

  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst      
  Er kunnen geen wijzigingen meer doorgegeven worden
  Jury  Mevrouw Koenders    
  Versie: Even Proeven versie A (bij 2e proef versie B)  
  datum: zaterdag 2 september  
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 1 september  
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:30 F10 A Jip Fraters Uniek
2 13:37 F6 A Maaike Hop Anika
3 13:44 F12  A Alysha Muit Daisy
4 13:51 F10 B Jip Fraters Uniek
5 13:58 F3 A Julia v Keulen Christella
6 14:05 F12  B Alysha Muit Daisy
7 14:12 F6 A Lotte Hop Anika
8 14:19 F3 B Julia v Keulen Christella
9 14:26 F4 A Indy Mohan Eurnie
10 14:33 F6 A Anna v/d Sluijs Darco
11 14:40 F13 A Lois te Lintelo Buzz
12 14:47 F4 B Indy Mohan Eurnie
13 14:54 F6 B Anna v/d Sluijs Darco
14 15:01 F13 B Lois te Lintelo Buzz
  15:08        
  15:15        
15 15:22 F6 A Mirre Mohan Harley
16 15:29 F16 A Sterre Verkerk Babs
17 15:36 F12  A Filique Sluis Els
18 15:43 F6 B Mirre Mohan Harley
19 15:50 F12  A Pascalle Verkerk Babs
20 15:57 F12  B Filique Sluis Els
21 16:04 F6 A Josefien Veenstra Amanda
22 16:11 F4 A Indra Oosterveld Dorus
23 16:18 F16 A Emma Halbesma Tommy
24 16:25 F6 B Josefien Veenstra Amanda
25 16:32 F4 B Indra Oosterveld Dorus
26 16:39 F16 B Emma Halbesma Tommy
27 16:46 F10 A Ella v. Uum Pandora
28 16:53 F7 A Hanneke Amse Aba
  17:00        
           
  17:30 prijsuitreiking    
           
  FNRS Dressuurwedstrijd  
  Definitieve startlijst      
           
  Jury  Mevrouw Schreuder    
  Versie: Oneven proeven versie A (bij 2e proef versie B)
  datum: Zondag 3 september  
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor vrijdag 1 september  
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 14:00 F3 A Sharane Bennink Dorus
2 14:07 F3 A Jana v/d Bor Eurnie
3 14:14 F5 A Julia van der loo  Tucker
4 14:21 F3 B Sharane Bennink Dorus
5 14:28 F3 B Jana v/d Bor Eurnie
6 14:35 F5 B Julia van der loo  Tucker
7 14:42 F1 A Sophie Roos Dorus
8 14:52 F1 A Amber v. Beek Eurnie
9 15:02 F3 A Demi Zwiers Tucker
10 15:09 F3 A Lexy Klaasen Dorus
11 15:16 F1 A Lotte v/d Wiel Eurnie
12 15:26 F3 B Demi Zwiers Tucker
13 15:33 F3 B Lexy Klaasen Dorus
14 15:40 F3 A Roos van Beek  Eurnie
15 15:47 F9 A Tessa Koppies Daisy
16 15:54 F1 A Fabienne v/d Veen Dorus 
17 16:04 F3 B Roos van Beek  Eurnie
18 16:11 F9 B Tessa Koppies Daisy
  16:18        
  16:25        
19 16:32 F7 A Sherena Pols Daisy
20 16:39 F5 A Suze Kuiphof Luuk
21 16:46 F7 A Ilse Rood Jip
22 16:53 F7 B Sherena Pols Daisy
23 17:00 F5 B Suze Kuiphof Luuk
24 17:07 F7 B Ilse Rood Jip
25 17:14 F5 A Sabine Boonen Christella
26 17:21 F7 A Marise Lubbers Luuk
27 17:28 F12 A Natascha Slim Burlador
28 17:35 F5 B Sabine Boonen Christella
29 17:42 F7 B Marise Lubbers Luuk
30 17:49 F12 B Natascha Slim Burlador
 31 17:56 F11 A Heleen v. Norden Harley
  18:03        
  18:30  prijsuitreiking    

Definitieve startlijst FNRS dressuurwedstrijd 10 en 11 juni

 

 

Definitieve startlijst          
(Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)      
Jury  Mevrouw van der Putten      
Versie: B (bij tweede proef ook versie A)      
datum: zaterdag 10 juni 2017        
VERPLICHT! Paspoort inleveren voor  vrijdag 9 juni      
1 uur voor de eerste start kan er al startgeld betaald worden.      
Starttijd Proef Versie Naam Paard Paspoort Theorie
12:45 F 7 B Eva Hoelscher Darco   nee
12:52 F 3 B Indy Mohan Eurnie   nee
12:59 F 3 B Vera van de Kamp Tucker ja nee
13:06 F 5 B Zoë van Wijk Darco ja nee
13:13 F 3 A Indy Mohan Eurnie   nee
13:20 F 3 A Vera van de Kamp Tucker ja nee
13:27 F 5 A Zoë van Wijk Darco ja nee
13:34 F 3 B Sarah Slurink Eurnie   nee
13:41 F 7 B Lisa Celie Tucker ja nee
13:48 F 12 B Pascalle Verkerk Babs   nee
13:55 F 3 A Sarah Slurink Eurnie   nee
14:02 F 7 A Lisa Celie Tucker ja nee
14:09 F 12 A Pascalle Verkerk Babs   nee
14:16 F 4 B Sabine Boonen Eurnie ja ja
14:23 F 11 B Heleen v. Norden Daisy ja nee
14:30 F 11 B Priscilla v. Diejen Safiro   nee
14:37 F 4 A Sabine Boonen Eurnie ja ja
14:44            
14:51 pauze           
14:58            
15:05 F 9 B Laura Termaat Like   nee
15:12 F 6 B Merel vd Kamp Luuk   ja
15:19 F 5  B Josefien Veenstra Jip  ja nee
15:26 F 9 A Laura Termaat Like   nee
15:33 F 5  B Amber Laskewitz Luuk   nee
15:40 F 5  A Josefien Veenstra Jip  ja nee
15:47 F 5  B Cères v. Santen Pim   nee
15:54 F 9 B Jip Fraters Uniek ja nee
16:01 F 6 B Jorinde Valstar Jip   ja
16:08 F 5  A Cères v. Santen Pim   nee
16:15 F 9 A Jip Fraters Uniek ja nee
16:22 F 6 A Jorinde Valstar Jip   ja
16:29 F 2 B Julia v. Keulen Christella ja ja
16:39 F 2 B Joanne Snoek Aba ja ja
16:49 F 5 B Romy van de Brink Jip ja nee
16:56 F 5 B Elena Daenen Lady Jane   nee
17:03 F 2 A Joanne Snoek Aba ja ja
17:13 F 5 A Romy van de Brink Jip ja nee
17:20 F 5 A Elena Daenen Lady Jane   nee
17:27 F 11 B Isabella Bouthoorn Mack ja nee
17:34 F 3 B Indra Oosterveld Dorus   nee
17:41            
18:00     Prijsuitreiking      
  Jury  Mevrouw Webster        
  Versie: B (bij tweede proef ook versie A)      
  datum: zondag 11 juni 2017        
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor  vrijdag 9 juni      
  1 uur voor de eerste start kan er al startgeld betaald worden.    
  starttijd Proef Versie Naam Paard paspoortnr. theorie
1 11:00 F 10 B Marscha de Jong Ferry  ja nee
2 11:07 F 6 B Michelle Mondfrans Buzz   nee
3 11:14 F 11 B Yfke Siccama Melrose   nee
4 11:21 F 10 A Marscha de Jong  Ferry  ja nee
5 11:28 F 6 A Michelle Mondfrans Buzz   nee
6 11:35 F 11 A Yfke Siccama Melrose   nee
7 11:42 F 8 B Manon de Graaf Ferry  ja nee
8 11:49 F 12 B Lois te Lintelo Buzz   nee
9 11:56 F 8 B Lisa Gersen Amie   nee
10 12:03 F 8 A Manon de Graaf Ferry  ja nee
11 12:10 F 12 A Lois te Lintelo Buzz   nee
  12:17 pauze          
  12:24            
12 12:31 F 10 B Annemarie Boonen Rox   ja
13 12:38 F 8 B Jade Hamstra Pandora ja Ja
14 12:45 F 6 B Ilse Rood Luuk  ja nee
15 12:52 F 10 A Annemarie Boonen Rox ja ja
16 12:59 F 10 B Ella v. Uum Pandora   Ja
17 13:06 F 6 A Ilse Rood Luuk  ja nee
18 13:13 F 4 B Tirza Bosveld Christella   nee
19 13:20 F 12 B Filique Sluis Hannes ja nee
20 13:27 F 5 B Esther v. Bekkum Luuk    nee
21 13:34 F 4 A Tirza Bosveld  Christella   nee
22 13:41 F 6 B Maaike Hop Anika   nee
23 13:48 F 5 A Esther v. Bekkum Luuk    nee
24 13:55 F 2 B Liv Schuil Christella   ja
25 14:05 F 6 B Wendela Sants Jip ja ja
26 14:12 F 16 B Sterre Verkerk Babs ja nee
27 14:19 F 2 B Roos v. Beek Christella   ja
28 14:29 F 6 B Lotte Hop Anika   nee
29 14:36 F 16 A Sterre Verkerk Babs ja nee
30 14:43 F 2 A Roos v. Beek Christella   ja
31 14:53 F 4 B Suse Kuiphof Eurnie   ja
  15:00 pauze Prijsuitreiking: F 10, F 8, F16, F 11, F 16, F 5        
  15:07            
32 15:14 F 4 A Suse Kuiphof Eurnie   ja
33 15:21 F2 B Yolanthe v. Zetten Dorus   ja
34 15:31 F 12 B Alysha Muit Daisy    nee
35 15:38 F 2 B Rohan Kiezebrink Eurnie   ja
36 13:48 F 2 B Lexy Klaassen Dorus   ja
37 15:58 F 12 A Alysha Muit Daisy    nee
38 16:05 F 2 A Rohan Kiezebrink Eurnie   ja
39 16:15 F 2 B Sharane Bennink Dorus   ja
40 16:25 F 6 B Sherena Pols Daisy    ja
41 16:32 F 4 B Gwendolin Kamper Eurnie ja nee
42 16:39 F 2 A Sharane Bennink Dorus   ja
43 16:49 F 6 A Sherena Pols Daisy    ja
44 16:56 F 4 A Gwendolin Kamper Eurnie ja nee
  17:03 pauze          
45 17:10 F 7 B Hanneke Amse Daisy ja nee
46 17:17 F 4 B Carla v. Bekkum Winaldo   nee
47 17:24 F 12 B Natascha Slim Burlador ja nee
48 17:31 F 7 A Hanneke Amse Daisy   nee
49 17:38 F 4 A Carla v. Bekkum Winaldo   nee
50 17:45 F 12 A Natascha Slim Burlador ja nee
51 17:52 F 5 B Magdalena Summer   nee
  17:59            
  18:15     Prijsuitreiking F4, F2, F 6, F 12 + 18+      

Tijdschema Schriktraining

Kosten: Eigen paard / Leasepaard: €37,50

Belangrijke informatie:

  • De schriktraining is voor iedereen onder het zadel.
  • Sporen + zweepjes en een slofteugel zijn niet toegestaan tijdens de training. Het gebruik van andere hulpteugels dan een slofteugel is alleen toegestaan in overleg met één van de trainers. (De trainers zijn vanaf +/- 11.00u aanwezig op ons terrein)
  Naam
Groep A 12:00 tot 13:30
1 Daphne Zaal
2 Pauline Verschuren
3 Carla V. Bekkum
4 Annemarijn
5 Natascha Slim
6 Bryony v. Dijk
7 Yelisa Kol
8 Priscilla van Diejen
   
Groep B 13:45 tot 15:15
1 Britt Ebbink
2 Annemarie Boonen
3 Layla Ahmadi
4 Ella v. Uum
5 Gert de Jonge
6 Isabella Gerards
7 Pascalle Westera
8 Priscilla de Bakker

Definitieve startlijst FNRS Dressuurwedstrijd 8 en 9 april

  FNRS Dressuurwedstrijd        
  Definitieve startlijst        
  (Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)    
  Jury  Mevrouw Trap        
  Versie: Versie A (2de proef versie B)        
  Datum: zaterdag 8 april 2017        
             
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april      
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 13:00 F13 A Yelisa Kol Zeus nee
2 13:07 F4 A Romy van de Brink Eurnie ja
3 13:15 F6 A Anna van der Sluijs Christella  nee
4 13:22 F13 B Yelisa Kol Zeus nee
5 13:30 F4 B Romy van de Brink Eurnie ja
6 13:37 F6 B Anna van der Sluijs Christella  nee
7 13:45 F4 A Gwendolin Kamper Dorus ja
8 13:52 F4 A Zoe v. Wijk Eurnie ja
9 14:00 F 4 A Tirza Bosveld Christella  ja 
10 14:07 F4 B Gwendolin Kamper Dorus ja
11 14:15 F4 B Zoe v. Wijk Eurnie ja
12 14:22 F 4 B Tirza Bosveld Christella  ja 
13 14:30 F 1 A Yolanthe v. Zetten Dorus nee
14 14:40 F 10 A Annemarie Boonen Rox ja
15 14:47 F1 A Julia van Keulen Christella nee
16 14:57 F12 A Lois te Lintelo Buzz nee
17 15:05 F 10 B Annemarie Boonen Rox ja
18 15:12 F1  B Julia van Keulen Christella nee
19 15:22 F12 B Lois te Lintelo Buzz nee
  15:30 pauze 15 min        
  15:37          
20 15:45 F 1 A Joanne Snoek Aba nee
21 15:52 F 16 A Emma Halbesma Tommy nee
22 16:00 F 8 A Inge Herzog Jip  ja
23 16:07 F 1 B Joanne Snoek Aba nee
24 16:15 F 16 B Emma Halbesma Tommy nee
25 16:22 F 8 B Inge Herzog Jip  ja
26 16:30 F2 A Lieke Moes Lord ja
27 16:40 F 12 A Pascalle Verkerk Babs nee
28 16:47 F 7 A Eva Hoelscher Darco nee
29 16:55 F2 B Lieke Moes Lord ja
  17:02          
             
  17:30     Prijsuitreiking    
  FNRS Dressuurwedstrijd      
  Definitieve startlijst        
  (Wijzingen kunnen niet meer doorgegeven worden.)    
  Jury:  Mevrouw Spring in ’t Veld      
  Versie: Versie A (2de proef versie B)      
  datum: zondag 9 april 2017        
             
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april      
  starttijd Proef Versie Naam Paard theorie
1 12:00 F1 A Sharane Bennink Dorus nee
2 12:10 F 3 A Sabine Boonen Eurnie nee
3 12:17 F 9 A Jip Fraters Uniek nee
4 12:25 F3 A Indra Oosterveld Dorus nee
5 12:32 F 3 B Sabine Boonen Eurnie nee
6 12:40 F 9 B Jip Fraters Uniek nee
7 12:47 F1 A Lexy Klaassen Dorus nee
8 12:57 F1 A Franchesca Visser eurnie  nee
9 13:07 F1 A Rohan Kiezebrink Christella nee
10 13:17 F1 B Lexy Klaassen Dorus nee
11 13:27 F 11 A Priscilla van Diejen Safiro nee
12 13:35 F 5 A Ilse Rood Christella nee
13 13:42 F 11 A Yfke Siccama Melrose nee
14 13:50 F 11 B Priscilla van Diejen Safiro nee
15 13:57 F 5 B Ilse Rood Christella nee
16 14:05 F 11 B Yfke Siccama Melrose nee
17 14:12 F 10 A Ella v. Uum Pandora nee
18 14:20 F 1 A Liv Schuil Christella nee
  14:30 pauze  20 min        
19 14:50 F 7 A Marise Lubbers Villa nee
20 14:57 F 1 B Rohan Kiezebrink Eurnie nee
21 15:07 F 3 A Indy Mohan Dorus nee
22 15:15 F 7 B Marise Lubbers Villa nee
23 15:22 F 1 A Roos van Beek Eurnie nee
24 15:32 F 3 B Indy Mohan Dorus nee
25 15:39 F 11 A Isabella Bouthoorn Toef nee
26 15:47 F 2 A Jana van de Bor Eurnie ja
27 15:57 F 5 A Mirre Mohan Like nee
28 16:04 F 5 A Cères v. Santen Luuk nee
29 16:12 F 7 A Meis Hagenbeek Jip nee
30 16:19 F 5 B Mirre Mohan Like nee
31 16:27 F 15 A Sterre Verkerk Babs nee
32 16:34 F 7 B Meis Hagenbeek Jip nee
33 16:42 F 14 A Priscilla de Bakker Vidar  nee
34 16:49 F 11 A Natascha Slim Burlador nee
35 16:57 F 6 A Tess Wilmont Daisy ja
36 17:04 F 14 B Priscilla de Bakker Vidar  nee
37 17:12 F 11 B Natascha Slim Burlador nee
38 17:19 F 6 B Tess Wilmont Daisy ja
  17:27          
             
  17:45     Prijsuitreiking    

Voorlopige Startlijst dressuur 8 en 9 april

  FNRS Dressuurwedstrijd    
  Voorlopige startlijst      
           
  Jury  Mevrouw Trap      
  Versie: Versie A (2de proef versie B)    
  Datum: zaterdag 8 april 2017      
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 13:30 F4 a Romy van de Brink Eurnie
2 13:37 F6 a Anna van der Sluijs Christella 
3 13:45 F4 a Gwendolin Kamper Dorus
4 13:52 F4 b Romy van de Brink Eurnie
5 14:00 F6 b Anna van der Sluijs Christella 
6 14:07 F4 b Gwendolin Kamper Dorus
7 14:15 F4 a Zoe v. Wijk Eurnie
8 14:22 F 4 a Tirza Bosveld Christella 
9 14:30 F 1 a Yolanthe v. Zetten Dorus
10 14:40 F4 b Zoe v. Wijk Eurnie
11 14:47 F 4 b Tirza Bosveld Christella 
12 14:55 F12 a Lois te Lintelo Buzz
13 15:02 F 10 a Annemarie Boonen Rox
14 15:10 F1 A Julia van Keulen Christella
15 15:20 F12 b Lois te Lintelo Buzz
16 15:27 F 10 b Annemarie Boonen Rox
17 15:35 F 10 a Joanne Snoek Aba
18 15:42 F 16 a Emma Halbesma Tommy
19 15:50 F 8 a Inge Herzog Jip 
20 15:57 F 10 b Joanne Snoek Aba
21 16:05 F 16 b Emma Halbesma Tommy
22 16:12 F 8 b Inge Herzog Jip 
23 16:20 F 12 a Pascalle Verkerk Babs
24 16:27 F 7 a Eva Hoelscher Darco
  16:35        
           
  17:00     Prijsuitreiking  

 

 

  FNRS Dressuurwedstrijd    
  Voorlopige startlijst      
           
  Jury:  Anja Spring in ’t Veld      
  Versie: Versie A (2de proef versie B)    
  datum: zondag 9 april 2017      
           
  VERPLICHT! Paspoort inleveren voor 5 april    
  starttijd Proef Versie Naam Paard
1 12:00 F1 A Sharane Bennink Dorus
2 12:10 F 3 A Sabine Boonen Eurnie
3 12:17 F 9 A Jip Fraters Uniek
4 12:25 F3 A Indra Oosterveld Dorus
5 12:32 F 3 B Sabine Boonen Eurnie
6 12:40 F 9 B Jip Fraters Uniek
7 12:47 F1 A Lexy Klaassen Dorus
8 12:57 F 1 A Franchesca Visser eurnie 
9 13:07 F 11 A Cynthia Sweere Abby
10 13:25 F1 B Lexy Klaassen Dorus
11 13:35 F 5 A Ilse Rood Christella
12 13:42 F 11 A Priscilla van Diejen Safiro
13 13:50 F 11 A Yfke Siccama Melrose
14 13:57 F 5 B Ilse Rood Christella
15 14:05 F 11 B Priscilla van Diejen Safiro
16 14:12 F 11 B Yfke Siccama Melrose
17 14:20 F 1 A Liv Schuil Christella
18 14:30 F 10 A Ella v. Uum Pandora
19 14:37 F 15 A Sterre Verkerk Babs
  14:45 pauze  20 min      
20 15:05 F 11 A Isabella Bouthoorn Toef
21 15:12 F 1 A Rohan Kiezebrink Eurnie
22 15:22 F 3 A Indy Mohan Dorus
23 15:30 F 5 A Cères v. Santen Luuk
24 15:37 F 1 A Roos van Beek Eurnie
25 15:47 F 3 B Indy Mohan Dorus
26 15:55 F 7 A Marise Lubbers Villa
27 16:02 F 2 A Jana van de Bor Eurnie
28 16:10 F 5 A Mirre Mohan Like
29 16:17 F2 A Lieke Moes Lord
30 16:27 F 7 A Meis Hagenbeek Jip
31 16:35 F 5 B Mirre Mohan Like
32 16:42 F2 B Lieke Moes Lord
33 16:52 F 7 B Meis Hagenbeek Jip
34 17:00 F 14 A Priscilla de Bakker Vidar 
35 17:07 F 11 A Natascha Slim Burlador
36 17:15 F 6 A Tess Wilmont Daisy
37 17:22 F 14 B Priscilla de Bakker Vidar 
38 17:30 F 11 B Natascha Slim Burlador
39 17:37 F 6 B Tess Wilmont Daisy
  17:45        
           
  18:15u.      Prijsuitreiking  

 

Menwedstrijd Dressuur zondag 19 maart

  Startlijst Menwedstrijd 19 maart        
  Jury  Mevrouw van de Bunt          
    versie A (2de proef is versieB) Voorlopige startlijst          
    Datum zondag 19 maart 2017        
    Eén uur voor de eerst startende ruiter kun je je al aanmelden          
  Let op! Proeven kun je ophalen in het clubhuis    
    starttijd Proef Versie Naam Paard  
  1 13:30 F3 A Bernadette van de Vlag Toef  
  2 13:40 F1 A Willemijn van ’t Ende Cupido  
  3 13:50 F3 A Judi Lenior Stijn  
  4 14:00 F3 B Bernadette van de Vlag Toef  
  5 14:10 F1 B Willemijn van ’t Ende Cupido  
  6 14:20 F3 B Judi Lenior Stijn  
  7 14:30 F3 A Nienke Hartman Leon  
  8 14:40 F4 A Indy Boonen e.p.  
  9 14:50 F1 A Merel van de Kamp Tinus  
  10 15:00 F3 A Mieke Hartman Leon  
  11 15:10 F4 B Indy Boonen e.p.  
  12 15:20 F1 B Merel van de Kamp Tinus  
  13 15:30 pauze        
    15:40 30 min        
    15:50          
  14 16:00 F1 A Emma Gerrits Lana  
  15 16:10 L drs   Koen Wilhelm Urbanus  
  16 16:20 F3 A Wim Kol Toef  
  17 16:30 F1 B Emma Gerrits Lana  
  18 16:40 L drs   Koen Wilhelm Urbanus  
  19 16:50 F3 B Wim Kol Toef  
  20 17:00 F1 A Hanneke Amse Stijn  
    17:10          
    17:30 prijsuitreiking        
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.