Tijdschema Ermelose Paarden Tweedaagse 2019

Tijdschema Ermelose Paarden Tweedaagse
Zaterdag 31 augustus
versie 23-8
deel 1  09:00  tot 10:30
Adres parkeerplaats: Adres parkeerplaats loge:
Fazantlaan 8 Fazantlaan 14
3852 AM Ermelo 3852 AM Ermelo
Definitieve startlijst verschijnt op woensdag 28 augustus!
nr. Naam ruiter/menner route
1 Frouwkje Hegen ruiter lange rit
2 Marjolein Mepschen ruiter lange rit
3 Marion Molenaar ruiter lang
4 Monique Hoogendoorn-van Vegten ruiter lang
5 Marieke Gerritse ruiter ?
6 Marian zwanenburg ruiter ?
7 Isabella Bouthoorn ruiter lang
8 Angel Klein ruiter lang
9 Amanda de la Wije ruiter ?
10 Marion Masselink ruiter ?
11 Daisy Hope ruiter lang
12 Mieke Hartman menner korte rit
13 Michelle van Zundert ruiter kort
14 Sarah Grootendorst ruiter kort
15 Elize van Zundert ruiter kort
16 Marjolein Bakel ruiter lang
17 Germa Bosch ruiter ?
Er kan gefinisht worden tot 16:00u
deel 2 10:30 tot 12:00
Naam ruiter/menner route
18 Margy Lettinga Ruiter korte rit
19 Rebecca Molenaar ruiter korte rit
20 Bobby van Armeide ruiter korte rit
21 Shanna Kraai ruiter korte rit
22 Helen Gijsberts-Kreb ruiter lang
23 Wilma Krijgsman ruiter lang
24 Lenny v. Wamel ruiter lang
25 Marta Weening ruiter lang
26 Danielle de Weerd ruiter lang
27 Deborah van Suijlekom ruiter lang
28 Edna Vermeulen ruiter lang
29 Karin la Faille ruiter lang
30 Joanne Elijzen ruiter lang
31 Bianca Poortman- Verdurmen ruiter lang
32 Shanna de Jong ruiter lang
33 Karin Jacobs ruiter lang
34 Sandra de Bruin ruiter lang
35 Anneke de Bruin ruiter lang
36 Marloes Hermens ruiter kort
37 Kim Korsten ruiter kort
38 Sanne van Rossum ruiter lang
39 Carolyne Spruijt ruiter kort
40 Wendy Gersmann ruiter kort
Er kan gefinisht worden tot 16:00u
zondag 1 september
Versie 23-8
Adres parkeerplaats: Adres parkeerplaats loge:
Fazantlaan 8 Fazantlaan 14
3852 AM Ermelo 3852 AM Ermelo
Definitieve startlijst verschijnt op woensdag 28 augustus!
deel 1  09:00  tot 10:30
Nr. Naam route ruiter/menner
1 Marta Weening lang ruiter
2 Danielle de Weerd lang ruiter
3 Karin Jacobs korte rit ruiter
4 Sandra de Bruin korte rit ruiter
5 Mieke Hartman korte rit menner
6 Marjolein Bakel lang ruiter
7 Savanna Leenders korte rit ruiter
8 Emma Halbesma korte rit ruiter
9 Rebecca van Dis lang ruiter
10 Yvet Reiden lang ruiter
11 Amanda de la Wije ? ruiter
12 Marion Masselink ? ruiter
13 Sheranie van Beek ? ruiter
14 Linda Wilbrink ? ruiter
15 Angel Klein kort ruiter
16 Ella van Uum korte rit ruiter
17 Isabella Bouthoorn korte rit ruiter
18 Ilonca Thien ? ruiter
19 Kim Dijk kort ruiter
20 Inge van Kerkhoven kort ruiter
Er kan gefinisht worden tot 16:00u
deel 2 10:30 tot 12:00
nr. Naam route ruiter/menner
21 Rebecca Molenaar kort ruiter
22 Bobby van Armeide kort ruiter
23 Shanna Kraai kort ruiter
24 Helen Gijsberts-Kreb lang ruiter
25 Wilma Krijgsman lang ruiter
26 Lenny v. Wamel lang ruiter
27 Deborah van Suijlekom lang ruiter
28 Edna Vermeulen lang ruiter
29 Karin la Faille korte rit ruiter
30 Eva Lunau lang ruiter
31 Sabine Lunau lang ruiter
32 Michelle van der Wurf lang ruiter
33 Sjanien Dik – te Winkel korte rit ruiter
34 Riwan Dik kort ruiter
35 Helen van de Graaf lang ruiter
36 Laura van den Berg-Goos lang ruiter
37 Nathalie de Wild lang ruiter
38 Margriet van der Goot lang menner
39 E. van der Tuin lang menner
40 Sanne van Rossum lang ruiter
Er kan gefinisht worden tot 16:00u
error: Onze content is beveiligd, het is niet mogelijk om dit te kopiëren.